Romenler Neden Sevilmiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Romenler Neden Sevilmiyor?
soru gayet açık. genelleme yapmayalım sevilenleri de var tabii ki fakat çoğu sevilmiyor sanki. bunun sebebi ne olabilir? ne yapıyorlar ki?

romen yerine roman yazmışım :ehe düzellttimm.

Son düzenleme:

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Çok fazla ayrıntıya inildiği için sabretmeyi sevmeyen okuyucuların uykusunu getiriyor. Ayrıca halk içinde kulaktan kulağa dolanma bir bilgi vardır. "Romanlar çok uzun ya! Çok sıkıcı!"

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Roman Mı Oda Ne Yeniyor Mu :D

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Sevilen roman sevilmeyen roman olmaz. Eğer karşındaki kişi roman okumak istemiyorsa o kişi kaliteli bir okuyucu değildir. Hikayelerde olay uzatılmadan özetlenir. Fakat asıl hikaye romanlardır. Romanlar uzunda olur kısada. Romanı roman yapan herşeyin ayrıntılı olarak anlatılmasıdır. "Adam ilerlerken karşısına çıkan ilk eve girdi." "Hava bayağı soğuktu. Ağaçların yapraklarındaki çizgiler bile donmuştu. Her an bir kurt veya ayı çıkabilir, yorulmuş adamı haklayabilirdi. Saatlerdir yürümekten ayakları neredeyse su toplayacaktı, içinden türlü türlü dualar ediyordu. Biraz daha ilerleyince ufukta bir kasaba göründü. Ayağının çektiği ağrıları unutan adam var gücüyle oraya koştu. Nerede ne var diye bakmadan gözüne kestirdiği ilk eve girdi". Burada ilk yazdığım hikaye'ye ikinci yazdığım ise roman'a örnek olabilir. Her ikisindede ortak olay adamın bir eve girmesidir fakat romanda çok fazla ayrıntıya girilir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Balata gitmen lazım bir ara :ehe

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arkadaşım konuyu kim taşıdı? şimdi trollemeye gelecekler. cidden merak ettiğim için yazdım. size de bir şey söylenmiyor. iki dakka ciddi konuşamuyoruz.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Harbi ha ciddiyse niye taşıdınız ben buraya açtı sandım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Allah belanı versin boş yereme yazdım o kadar şeyi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318