[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

cool_eagle

Üye
Kamera da ne gibi sıkıntı var

cool_eagle

Üye
bende subway sutfer biraz kastı cm9 rc6 daki performansı bekleme ama rom gerçekten hoş

- - - Eklendi - - -

kamera açılışta ve her fotograf çektiğinde ekran yeşilleşiyor. cm10 kullandıysan aynı kamera

Kamera biraz bulanık mı sanki

Qubar12

Üye
Sadece gaps wersionmu yuklucez yoksa gapss picasayimi

Berk E.

Üye
Arkadaşlar kernel kuran varmı ? Kernelden memnunsanız ismini yazarsanız ve sorunu varsa sorununu yazabilirmisiniz ?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Nemus Launcher kurun.
Eposta,haberler ve hava durumu, bütün hareketli animasyonları apollo vb. herşeyi kaldırın.
Seeder 2.'yi kurun menü geçişleri launcher ile dahada hızlanıyor günlük kullanıma bir hayli uygun :)

Birde costum veya stock romda hep aynı sorun var konuşurken ses karşıya sanki derinden geliyormuş gibi oluyo sizdede aynı sorun var mı?

cool_eagle

Üye
Stock rom da veya cm9 da olan birisi resim çekip koyabilir mi. Kamera arasındaki farka bakmak istedim de :)

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Wifi'a bağlandığımda normal internete ve Blackmart'a girebiliyorum ama Google Play'e girince bağlantı yok diyor. Wifi işareti mavi olunca giriyor ama bir türlü mavi olmuyor. :(

babyshoot

babyshoot

Üye
Nemus Launcher kurun.
Eposta,haberler ve hava durumu, bütün hareketli animasyonları apollo vb. herşeyi kaldırın.
Seeder 2.'yi kurun menü geçişleri launcher ile dahada hızlanıyor günlük kullanıma bir hayli uygun :)

Birde costum veya stock romda hep aynı sorun var konuşurken ses karşıya sanki derinden geliyormuş gibi oluyo sizdede aynı sorun var mı?

nemus launchera katılıyorum bende sürekli launcher değiştirirdim. taki bunu keşfedene kadar:)

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Wifi'a bağlandığımda normal internete ve Blackmart'a girebiliyorum ama Google Play'e girince bağlantı yok diyor. Wifi işareti mavi olunca giriyor ama bir türlü mavi olmuyor. :(

3g internette de aynısı oluyor. Google Play dışında her şeye giriyor.
Çok nadir yukarıdaki işaret mavi oluyor. Ancak o zaman girebiliyorum.

spazmol

spazmol

Üye
tsf shell den asla şaşmam :D

Rocker84

Rocker84

Üye
bana telefon görüşmesindeki ses alpha 6 ya göre azalmış gibi geldi,sanki az geliyo ses

spazmol

spazmol

Üye
evet ses az

Qubar12

Üye
Buna Chain Fire 3D uyuyormu?

burak_102

burak_102

Üye
Arkadaşlar kernel kuran varmı ? Kernelden memnunsanız ismini yazarsanız ve sorunu varsa sorununu yazabilirmisiniz ?

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2204669 buradaki kerneli denemeni öneririm

• Beğen
Tepkiler: Berk E.
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
3g internette de aynısı oluyor. Google Play dışında her şeye giriyor.
Çok nadir yukarıdaki işaret mavi oluyor. Ancak o zaman girebiliyorum.

Sorunu çözdüm. Freedom diye bir uygulama vardı ondan dolayı girmiyormuş.

- - - Eklendi - - -

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2204669 buradaki kerneli denemeni öneririm

Ben bunu kullanıyorum. Şimdilik pek bir alternatif yok. Bu kernel de iyi sayılır.

neroke

neroke

Üye
Bundan once velox 2.5 i kullaniyordum herseyiyle iyi olmus daha alpha1 olmasina ragmen gayet basarili sarjida iyi gidiyor birde kernel 3.4 u eklerse arco tadindan yenmez.

Üst Alt