[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

pionner

pionner

Üye
Bluetooth çalışmıyor. En azından dogukan çalışmadığını yazmıştı :))

pionner

pionner

Üye
Bluetooth çalışıyor, bizzat kendim denedim.

Kulaklık görmüyor gördüğünde bir kaç dakika da bir kopup tekrar bağlanmaya çalışıyor 8 10 denemeden sonra da bir daha cihazı görmüyor.. BH-214 kulaklığımın markası bizzat bende denedim

hakan572123

Üye
Dogukan kardesimizin kendi duzenledigi rom daha guzeldi kamerasida guzeldi keske duzenlemeye devam etseydi

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Bluetooth bende de çalıśmıyor

aslanalp75

Üye
Romu dün akşamdan beri kullanıyorum, batarya kullanımı harika şarj uzun süre direniyor, bluetoth demiş arkadaşlar ama bluetoth kulaklık kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. cm 10 alpha 7 olmasına rağmen bu alpha 1 ile daha stabil olduğu kesin. Bence cm 9 ve 10 kullananlar direkt düşünmeden 10.1 e terfi edebilirler.Kamera yeşil olayı çok önemli değil sadece çekime bastıktan sonra yeşilleniyor ama resimde herhangi bir sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: pinokyotr
burak_102

burak_102

Üye
umarım kerneller çıkar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
bütün herşey çalışıyor rom daha alpha düzelecektir ama arco şu an cm9u bitrmek istiyor ve bitirdi sayılır her an paylaşabilir ondan sonra zaten ikisi yakın yazılımlar arcoda işi biraz sıkı tutarsa 1 ayda cm10.1 günlük kullanıma uygun olur

pionner

pionner

Üye
Romu dün akşamdan beri kullanıyorum, batarya kullanımı harika şarj uzun süre direniyor, bluetoth demiş arkadaşlar ama bluetoth kulaklık kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. cm 10 alpha 7 olmasına rağmen bu alpha 1 ile daha stabil olduğu kesin. Bence cm 9 ve 10 kullananlar direkt düşünmeden 10.1 e terfi edebilirler.Kamera yeşil olayı çok önemli değil sadece çekime bastıktan sonra yeşilleniyor ama resimde herhangi bir sorun yok.

Bluetooth konusunun sebebini buldum arkadaşım yüksek configrasyon kullanan bluetooth kulaklıklar da sorun çıkarıyor. Daha alt sürüm olan kulaklıklar da sorunsuz çalışıyor. Diğer yazdıklarında hem fikirim senin ile.

babyshoot

babyshoot

Üye
geliştirici seçenekleriyle performans menüsü neden yok:(

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth da gerçekten bir sorun var dosya alırken kapanıyor telefon

burak_102

burak_102

Üye
telefon hakkındaya gir derleme numarasına 5 kere bas geliştirici açılıyor.

adamın dibisin :D

- - - Eklendi - - -

bu arada erişilebilirlikten büyüteç hareketlerini açmayın dokunmatik kafayı yiyor düzeltmeyi tarif edebilirim yapan varsa

Kerim.

Kerim.

Üye
Romu kurdum cok Güzel:aha:
Ama kamera berbat cekiyor:zzz:

- - - Eklendi - - -

Ya rom hakkaten cok guzel cok sevdim:aha:
Sadece sarj ve kamera kotu ama romu cok sevdim.arcodan Allah razi olsun ya adam olmasa hala 2.3te surunuyoduk.

Qubar12

Üye

Üst Alt