Galaxy W i8150 Wonder [ROM][JB][4.1.2]G-wonder Rom V2 Wonderoid OFFICIAL

Sponsorlu Bağlantılar

darbe190767

darbe190767

Üye
Tesekkur ederim bi bakayim denerim
Usta bn bulamdim link atsan olur mu
Usta oyunlarda kasma yasiyorum performans icin bana ayar falan soyleyin uygulam olarak greenify ve seeder kullaniyorum sadece baska biseyler soyleyin ki kasma kalnasin oyunlarda oynadigim oyunlar o kadar buyuk degil en fazla 400-500mb oyunlar

darbe190767

darbe190767

Üye
Usta otg yi nasil kullaniyorsun wonderin cipseti desteklemiyo biliyorum ben bana da anlatsana bende kullanam
Usta otg yi nasil kullaniyorsun wonderin cipseti desteklemiyo biliyorum ben bana da anlatsana bende kullanam

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Otg için dışardan güç gerekli vaktim olursa yazarım

Bysalih41

Bysalih41

Üye
@emre :) hala destek veriyorsun tebrik ederim.

• Beğen
Tepkiler: -Emre
darbe190767

darbe190767

Üye
Y kablo ile mi yapiyorsun bi anlatta bizdr kullnk

clgnkral

clgnkral

Üye
Performans ve şarj konusunda nasıl? Performansı orta dereceli olsun bana yeter sadece şarj konusunda iyi olmalı.

erhan2135

Üye
emre merhaba daha önce sorun şimdi kurduğumda wifi açılmıyor kullanmıyorum orjinal roma dönüyom sorun yok başka romlarda aynı sorun va acaba neden olabilir

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
emre merhaba daha önce sorun şimdi kurduğumda wifi açılmıyor kullanmıyorum orjinal roma dönüyom sorun yok başka romlarda aynı sorun va acaba neden olabilir

Orjinal roma Odinle dönün tüm wipeları yapın hatta sd cardı da wipelayın. Daha sonra cwm kurup romu yükleyin

erhan2135

Üye
emre bnm sdcard çalışmıyor telefon hafızasına atıyorum bir problem olur recovery de wipe yapiyorum ama olmuyor birazdan tekrar deneyecem Cwm6.0.4.5 recovery uygunmu acaba

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
emre bnm sdcard çalışmıyor telefon hafızasına atıyorum bir problem olur recovery de wipe yapiyorum ama olmuyor birazdan tekrar deneyecem Cwm6.0.4.5 recovery uygunmu acaba
Sdcard yoksa sd wipe yapma rom gider (zip olanı) cwm versiyonlarını takip etmedim Son zamanlarda.

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sitenin domain süresi dolmuş. Salih Abiye ulaşabilen var mı? @Bysalih41

brkvegrk

brkvegrk

Üye
ıphone 5 c aldım kurtldum :DD

Wandeta

Wandeta

Üye
Bu romu tavsıye edermısınız batarya durumu nasıl

Wandeta

Wandeta

Üye

Rom sizin galiba elinize saglık....

Elime wonder geçti bir tane bende ogluma verdim kullanması açısından şu anda Battery Versiyonlar:OneOfAKind Version 29.3 yüklü güzel sıkıntı yok ama 4.0.4 oldugundan bunumu kursam dıyorum ..

benım aradıgım batarya ve akıcılık

oyun yok.

NorthWonder

Üye

Elime wonder geçti bir tane bende ogluma verdim kullanması açısından şu anda Battery Versiyonlar:OneOfAKind Version 29.3 yüklü güzel sıkıntı yok ama 4.0.4 oldugundan bunumu kursam dıyorum ..

oyun yok.
iyi akşamlar ben bu romu uzun süre kullanmıştım gerçekten çok akıcı bir rom bunu deneyebilirsiniz fakat cm10.1+ da gerçekten çok efsanevi bir rom eğer oğlunuz sosyal medyayla arası çoksa 10.1+ öneririm çünkü yüksek ram sunuyor ve daha rahatlıyor telefon.Ama çok işi yok diyorsanız g wonder eskimeyen bir efsanedir :)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi

oyun yok.
Rom bana ait ancak ben de uzun süredir wonder kullanmıyorum.Eğer çocuğa verilecekse bu romu kurun.Bataryası iyi gider ve daha akıcısını bulamazsını 4.1.2'de.

eneshappy

eneshappy

Üye
Emre kardesim telefona mesaj geliyor. 2 3 dakka sonra tekrar ayni mesaj geliyor sonra tekrar edip duruyor. Ama karsidaki kisi 1 kere atmis mesaji bunu nasil cozebilirim. Bir de telefonun kendi mesaj programini degil baska bir mesaj programini varsayilan olarak ayarlamak istiyorum nasil yapacagim

Üst Alt