Motorola Atrix 4G [rom] Atrix-mrom [cm7]

Sponsorlu Bağlantılar

frdgngr

frdgngr

Üye
addon u kullanmadım gayet stabil ses olayını bilmiyorum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
ayrica şarj acayip güzel gibi geldi :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Sinyal ayarları :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
mrom ayarlarından işlemci hızını 400 lere çektim gün içerisin de ara ara wi-fi kullanımı her akşam 2 saat oyun şarj 3 günü buluyor :)

yok bana bir gunu cikarsin ben aksamlari sarja takarm :D
sendede watsap sorunlu mh

frdgngr

frdgngr

Üye
hayır düzgün çalışıyor :)

frdgngr

frdgngr

Üye
bende niye oyle diyo ki acaba
ve su ekran goruntusu sadece powera basili tutuncami cikcak :D
bilmiyorun araştırmak lazım ben de sorun olmadı geçiş romu olarak kurdum hoşuma gitti kaldım cm 10.1 beta çıkana kadar :)
ekran görüntüsü evet sadece power a uzun basınca çıkıyor başka yerde görmedim :hmmm

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bilmiyorun araştırmak lazım ben de sorun olmadı geçiş romu olarak kurdum hoşuma gitti kaldım cm 10.1 beta çıkana kadar :)
ekran görüntüsü evet sadece power a uzun basınca çıkıyor başka yerde görmedim :hmmm

hmm peki islemci 400 e sabitlemek zarari olmaz mi :D yani oyun oynamiyomusun mesela

frdgngr

frdgngr

Üye
aksine ömrü uzar + sıfır ısınma normal pc lerde de yapılan işlem tasarruf açısından
birçok oyun çalışıyor gta gibi oyunlarda tekrar standart hıza alabiliyorsun zaten ;)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
aksine ömrü uzar + sıfır ısınma normal pc lerde de yapılan işlem tasarruf açısından
birçok oyun çalışıyor gta gibi oyunlarda tekrar standart hıza alabiliyorsun zaten ;)
hmm
dün miui romda o ayarlardan birini degistirdim tel direk resetlendi sonra geri acilmamisti :D buda oyle olmasn

UpOneTR

UpOneTR

Üye
battery fix uygulamasi ne ise yariyo ustunde yuklu geldi

frdgngr

frdgngr

Üye
:rica:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
santouryuu

santouryuu

Üye
bunu and. kit kat 4.4.4. üzerine kurabilirmiyim yoksa stock rom mrom sırasıylamı kurmam gerekiyor

Üst Alt