Galaxy Ace 2 i8160 [ROM] [4.4.4_r2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2 Nightlies - Codina

Sponsorlu Bağlantılar

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Bisey sorucam cm11ve bunda 1.25 ghz kernel degismeden overclock oluyor ama lite rom gibi romlarda max 800 mhz oluyo biri aciklasin

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Bisey sorucam cm11ve bunda 1.25 ghz kernel degismeden overclock oluyor ama lite rom gibi romlarda max 800 mhz oluyo biri aciklasin

Lite rom gibi romlarda kernel olmadan yuklenyo ama bu romda farklı bir kernel kurmus oluyosun romu kurdugunda boot img var yani romun icinde

• Beğen
Tepkiler: mustafainceli01
mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Lite roma yada stock roma oc yapilabilen kernel varmidir

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Çok teşekkür ederim

ahmetk74

Üye
kardeş bu romda bug varmı mesela kamera çalışmaması gibi ...

ahmetk74

Üye
tamam saol

gariba_tr14

Üye
dostum
rehber sorunu varmı ?
4.4.2 cm11 romunda rehberim silinmişti
dıştan içe aktarmı ne vardı hepsini yapmama rağmen rehberim geri gelmemişti
bunda öyle bir sorun yoksa hemen kuracagım

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
dostum
rehber sorunu varmı ?
4.4.2 cm11 romunda rehberim silinmişti
dıştan içe aktarmı ne vardı hepsini yapmama rağmen rehberim geri gelmemişti
bunda öyle bir sorun yoksa hemen kuracagım

Rehber silinmez sadece sim kartindaki kisileri rehberde goremezsin
Rehberini sim karttan iceri aktarmalısın sorun duzelir veya rehberdeki kisileri google hesabina kaydet sonra senkronize et romu kurunca rehberin duzelir

gariba_tr14

Üye
romu kurdum fakat ingilizce :D

ahmetk74

Üye
kardeş bende cm 11 teamcanjia 4.4.4 yüklü telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlıyorum telefon şarj oluyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor 2 farklı pcde denedim usb driverleri kurdum kiesi kurdum 2 farklı kabloyla denedim fakat sorunu çözemedim

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende cm 11 teamcanjia 4.4.4 yüklü telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlıyorum telefon şarj oluyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor 2 farklı pcde denedim usb driverleri kurdum kiesi kurdum 2 farklı kabloyla denedim fakat sorunu çözemedim

Ayarlar/depolama ya gir secenek tusuna basıp usb bilgisayar bağlantısını ac ordan yığın belleği(ums) seç sorun çözülür
salla telefonu cm11 4.4.2 kitkat yaptım :D

O romda belli bir süreden sonra kasmalar yasanabilir bu yuzden team canjica nın cm11 ini öneririm.ancak ace 2 icin cıkan en hızlı rom liquit smooth

gariba_tr14

Üye
Ayarlar/depolama ya gir secenek tusuna basıp usb bilgisayar bağlantısını ac ordan yığın belleği(ums) seç sorun çözülür

O romda belli bir süreden sonra kasmalar yasanabilir bu yuzden team canjica nın cm11 ini öneririm.ancak ace 2 icin cıkan en hızlı rom liquit smooth
gerek yok 4.1.2 jb'deyim şuan :D