Rivaldo gençleri uyardı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


Brezilya'nın 2014 Dünya Kupası’ndaki çekirdeğini Neymar - Ganso - Lucas - Oscar ve Leandro gibi oyuncular oluşturacak. Bu oyunculardan sadece Oscar Avrupa'ya açıldı. Genç oyuncu, Chelsea'de kendisini kabul ettirmeye çalışıyor.
Lucas da Avrupa liglerinde devre arasından sonra Paris Saint Germain'de forma giymeye başlayacak. Neymar - Ganso ve Leandro ise hala Brezilya Ligi’nde oynuyor. Barcelona'nın efsanevi futbolcuları arasında yer alan Rivaldo, genç oyunculara bir kez daha Avrupa'ya açılmaları uyarısında bulundu.

Özellikle kulübü Santos ile 2014'e kadar sözleşmesi bulunan Neymar'a elini çabuk tutması çağrısı yapan Rivaldo, "Neymar Brezilya'dan ayrılmalı ve deneyim kazanmak için Avrupa'ya gitmeli. Bunu ne kadar çabuk yaparsa 2014 Dünya Kupası’nı kazanma şansımız o kadar artar. Dünya kupasında başarı için deneyime ihtiyacımız var. Bu oyuncuların aradığı deneyim de Avrupa'da" diye konuştu.
Henüz Avrupa'da forma giymeden Messi ve Ronaldo ile kıyaslanan Neymar ile Barcelona - Real Madrid - Chelsea ve Paris Saint Germain gibi kulüpler yakından ilgileniyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt