Rf 13'te Yapılabilecek Değişiklikler

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Geçen yıl Rf 2012'nin çıkacağı haberi 2 ay öncesinden verilmişti,sanırım.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
yani :D

adler03

Üye
    Konu Sahibi
rf 13 geldi.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Arkadaşım hani nerde ?? Çıkmış olsaydı adam gibi link verilirdi ve sitede yayınlanırdı..Yalana karnımız tok..

burakilk

burakilk

Üye
Real Football 2013 çıktı haberi doğru ışte link indiren lütfen eklesin:

hamza cesc

hamza cesc

Üye
O zaman s40v3 versiyonu atın arkadşlar lütfen..

burakilk

burakilk

Üye
Indiren yokki kardeş...

aLp!!

aLp!!

Üye
Hicbir yerde s40 versiyonu yok onumuzdeki gunlerde cikar eklenr oyunu kemulatorda denedm cok degsms oyun

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Ne olur çıkar çıkmaz paylaşın arkadaşlar..Umudum senden alp!

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu 2 saat öncesinde indirdim.Oyun 1 mb'a yaklaşmış.Bazı değişiklikleri olsa da eksiklikler de göze çarpıyor.
-Yazı biçiminde ve grafiklerde değişiklikler mevcut.Oyuncuların boyutları biraz daha küçülmüş.Bu yönüyle eski Rf oyunlarını aratacak görünüyor.
-Oyundaki başarıya göre oyun kartları var.
-Friendly modu Exhibition adını almış.İspanya efsanevi takımı ve Avrupanın önde gelen kulüplerinin geçmiş kadrolarının yer aldığı takımlar da bu modda mevcut.
-La Liga'daki takımlar lisanslı olarak verilmiş ancak Bundesliga,Others Club ve bazı ulusal takımlarda oyuncu isimleri doğru yazılmamış.
-Tezahürat sesi var.
-Kadro görüntüsünde değişim olmuş.Yani bir bakışta kadrodaki oyuncuları göremiyorsunuz.
-Forma renkleri oyuncunun mevkisine göre değişiyor.
-birçok takımın gücünde artış var.Bu da maçları daha zorlu hale getiriyor.

- - - Eklendi - - -

-Arjantin Ligi,Milli takımlar ve Others Club takımlarına yenisi eklenmemiş.Özellikle River Plate takımının olmaması benim için kötü oldu.
-Oyuncu kartlarıyla beraber Lottery de(piyango oyunu) eklemişler.
-Club Master kilitli.Oyun kartları ile açılması gerekiyor.
-Euro 2012 ile ilgili bölümler mevcut.

- - - Eklendi - - -

Oyun sesi ile müziği bu kez ayrılmış.

- - - Eklendi - - -

İspanya takımı lisanslı.

drasielll

Üye
tüm ekranlara uygun ve s40 , s60 falan hepsinin çıkmış bi sitede buldum sizlerle paylaşıyorum.....

Arkadaşlar oyuna şöyle bir baktım oyunda değişen oyuncuların küçük olması ve oyunculara göre topun büyük olması 176x220 çözünürlüğünde böyle diğerlerini bilemiyorum oyunda pas,şut,kaleci vuruşu,kalecileri daha iyi yapmışlar yakın mesafeden vurmadım daha ama oyun bence güzeldi sevdim bn club masterı açmak içinse kupa kazanıp parayla 18 kart alınca anca öyle açılıyor galiba :)

şu lisans sorunu hala var her seferinde isimlerini düzeltmek zorunda kalıyorum :/

oyuna hollanda ligi ekleselerdi potekiz var hollanda yok :(

adler03

Üye
    Konu Sahibi
-Oyunun zorluğu artmış.Topu kontrol etmek de zor.

-Oyuncular için güç puanı verilmiş.Oyuncunun mevkisini değiştirince güç puanında azalma olabiliyor.

-Lottery(piyango) özelliği ile kazanamadığınız maçı uzatmaya götürerek kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz.

drasielll

Üye
-Oyunun zorluğu artmış.Topu kontrol etmek de zor.

-Oyuncular için güç puanı verilmiş.Oyuncunun mevkisini değiştirince güç puanında azalma olabiliyor.

-Lottery(piyango) özelliği ile kazanamadığınız maçı uzatmaya götürerek kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz.

kartla maçı uzatmak bi kere kazandırttım ama hiç adil olmuyor berabereyse berabere bitsin uzatmıcam zaten maçı artık :D
top kontrolü aynı 2011,2012 deki gibi topu sürerken kaptırılıyor

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ben biraz oynayınca alıştım.Uzaktan gol atabiliyorum ama farkı artırmakta zorlanıyorum çünkü hell seviyesinde oyunu bu kez daha hızlı yapmışlar.rf 12'de hell seviyesinde 3 dk'da 7-8 farklı kazandığım oluyordu.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Club Master modunda seçtiğimiz takımın asıl oyuncuları yerine oyuncu kartlarındaki oyuncular mevcut.Bu kez dolar hesabı yok.Maç ve kupa başına kazandığınız para ile yine oyuncu kartları alarak takımı oluşturuyoruz.Club Master içinde CM lottery bulunuyor.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Kupa modunda elendiğimizde oyunu devam ettiremiyoruz bu kez.Önceki Rf oyunlarında elendiğimizde bile oyunu sürdürebiliyorduk.

ortegaanil

Üye
Club Master i hangi kartlarla açabilirim ?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Oyuncu kartları ile açabilirsin.Bronz kartla daha çabuk açabilirsin fakat bu kartla zayıf oyuncular alırsın.Gümüş kart ile biraz daha iyi oyuncular alırsın.Altın kart ile en iyi oyuncuları alırsın.Seçim artık sana kalmış.

Üst Alt