Resimli:Phoenix 2012 Navif3.2 ve Açılmazsa Jaf 2011 ile Yazılm Günc,Opda Sertifikalama & HelloOX2.11

Sponsorlu Bağlantılar

serkanoloji

serkanoloji

Üye
teşekkurler kardeşim.bakalım olacakmıı?

kenanaba

kenanaba

Üye
indirdiğim yazılım 1 gb tan daha büyük bir sorun olurmu

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
e72 modifiyeli fw yükleme yöntemini ekledim...

ali_hty

Üye
merhabalar öncelikle konu bilgi ile dolu fakat navifirm 1.4 çalışmıyor hata veriyor sebebi ne acaba.

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar öncelikle konu bilgi ile dolu fakat navifirm 1.4 çalışmıyor hata veriyor sebebi ne acaba.

ben kulandım bi sorun yok, zaten sitesinden indirme linki ekledim, tekrar deneyin ve önceki sürümün üzerine kopyalamayın temiz bi yere çıkarıp deneyin

crazyvarna

Üye
6120 için Navi programını açmaya çalıştığımda hata alıyorum 0xc00000135 hatasını

crazyvarna

Üye
format attım pc ye jaf programı ile tr yaptım sağolun ama bu sefer telefon hat kullanımına kapandı.Sim kartı reddedildi diyor

12345kadir

Üye
c: / program files/odean/jaf/jaflog.txt was not found. die bi hata cıkıyo ne yapmam lazım yardım [email protected] telefonda 5130 hiç açılmıyo nokia yazıyo beyaz oluyo phoenixle denedim olmadı yardımmmm

bihak

Üye
kardeşş ben senın bu dedıklerını harfıyen yaptımm fakat en son yukleme ıslemınde hata verdı caps ta gordugun gıbı napmam lazım yardımcı olursan sevınırm

----------Eklendi @ 13:55:40 ---------- Yazıldı @ 13:49:35 ----------

kardeş eyvallah saolasın hersey ıcınde ben butun dedıklerını yaptıktan sonra yukleme işleminde şu hatayı verdı Uploaded with capsta gordugun gıbı kardesm

Kardeş senin sorununu bende yaşadım korkma sakın bilgisayarı bikaç defa yeniden başlat sorun çözülüyo... birde file menusunden scan de telefonu bulduğundan emin ol phonix in. saygılar

kommitte

Üye
Refurbish dediğimde RM-348_32.001_prd.core.fpsx bulunamadı hatası alıyorum. Dosya klasörün içinde ama bir şekilde görmüyor ve bu hatayı veriyor. Nasıl düzeltebilirim??

rkap

rkap

Üye
program files/odean/jaf/jaflog.txt was not found. diye bir hata veriyor daha önce oluyordu pc yeni format attım şimdi olmuyor acill yardım gerekli

rkap

rkap

Üye
yardım eden ok mu

ak4692

ak4692

Üye
kardeş yaptım ama hata verince usb yi çektim telefonum açılmıyo :(

akrep_81

Üye
:tşk:

K@JmeR@N

Üye
Hafıza kartı olması gerekiyomu Telefeonda ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Teşekkürler çok işime yaradı.

bmayn

Üye
kilitlenen açılmayan telefonlar jafla denesin çok kısa ve sorunsuz artık Türkçe telim

crazytamer1

Üye
Ben jaf ile yükleme işlemini tamamladım yanlız böbir hata aldım local mod hatası şimdi telefonum sim kartı reddedildi diyor birde bende APE değişim yeşil olmadı yükleme yaparken telefonum 6120c lütfen yardım edin.

THYSNTMZC

Üye
Kardeş Benim telefon ekran gidiyor kararıyor telefon e72 yazılım ile düzelir mi :tşk: :nono:

Üst Alt