Resimli:Phoenix 2011 Navif1.7 ve Açılmazsa Jaf 2011 ile Yazılm Günc,Opda Sertifikalama & HelloOX2.11

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iasl

Üye
jaf ile nererdeyse sonuna kadar geldim ama en sonda telefon aranıyor derken açma-kapama tuşuna bi kez kısa basıyorum fakat tel bulunamadı diyor, bi dahakine biraz uzun basıyorum tel açılıyo, bu sefer de error reading phone init data diyor, nasıl çözerim ben bunu, yardım edermisiniz, bu arada telefon c7.

esatgelmedi

Üye
jaf ile nererdeyse sonuna kadar geldim ama en sonda telefon aranıyor derken açma-kapama tuşuna bi kez kısa basıyorum fakat tel bulunamadı diyor, bi dahakine biraz uzun basıyorum tel açılıyo, bu sefer de error reading phone init data diyor, nasıl çözerim ben bunu, yardım edermisiniz, bu arada telefon c7.

bana da oldu aynı şey 2 gün uğraştım kafayı yiyecektim neredeyse :vur ne phoenix ne de jaf ile flash atamadım. en sonunda bilgisayara format attım, bütün programları baştan kurdum navifirm ile dosyaları tekrar indirip product klasörünün içine attım öyle denedim oldu bir dene istersen. belki sende de işe yarar. telefon öldümü moral sıfıra inmişti bende inşallah işe yarar da kurtarırsın biran önce

iasl

Üye
bana da oldu aynı şey 2 gün uğraştım kafayı yiyecektim neredeyse :vur ne phoenix ne de jaf ile flash atamadım. en sonunda bilgisayara format attım, bütün programları baştan kurdum navifirm ile dosyaları tekrar indirip product klasörünün içine attım öyle denedim oldu bir dene istersen. belki sende de işe yarar. telefon öldümü moral sıfıra inmişti bende inşallah işe yarar da kurtarırsın biran önce

sağolasın deneyecez bakalım tüm yolları

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
teşekkürler

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın deneyecez bakalım tüm yolları

Konuyu ben açtım ama şimdi aynı sorun bende de oldu, nasıl çözüleceğini hala araştırıyorum. Sorunun nedeni usb den şarj olan telefonların bilgisayar tarafından hemen tanınması ve bu yüzden jaf tarafından algılanmaması olabilir. E72 var bende ve hala olmadı. Biri interneti kapatmalısın, biri de XP de böyle bi sorun olmadığını ve sanal makinada yapabileceğimi söyledi, ama sanal makinada da uzaktan erişimle program kurulamaz diyo nedense :( şimdi bi xp indiriyorum, onu kurup deniycem bakalım olcak mı (daha önce e63 ile windows 7 de sorunsuz yapıyordum)

SleepYou54

Üye
Teşekkürler Ama Sertifika Alamadım :D

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
Navifirm 1.4 versiyonu çıkmış, ana bağlantıyı günelledim :)

centilmen24

Üye
mrb bende şöyle bir sorun var nokia e55 var bulmuyor program telefonu işin tuhaf tarafı usb yi taktığım zaman telefon kendini bilgisayardan şarj etmeye başlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Silinen Üye 726286

Silinen Üye 726286

Kapalı Hesap
Güzel çalışma olmuş. Fakat bir sorum var. Bazı konularda crt 308 tik i kaldırılmamış. Bunun nedeni nedir?

sever17

Üye
Herkese Selamlar. Phoenix ile yazılım atarken yarıda kesildi ve o şekilde kaldı. USB Kablo ile Jaf programını kullanıyorum. Nokia 6500s telefonumu bağladım RM-240 olarak görüyor. Resimlerdeki tüm işlemleri yaptım flash dedikten sonra bu şekilde bir uyarı alıyorum. ve telefonum açılmıyor. Bir tavsiyesi olan varmı?Mevcut diller : English,German,French,Italian,Dutch,Spanish,Turkish,PortugueseGeçerli P-: 90009699P- nokia modül versiyon 01.02USB baglanti kuruluyor...AÇMA DÜGMESINE BAS!Telefon Araniyor... TamamError reading phone init data...

avvci_81

Üye
Merhaba Arkadaşım bende N8 var telefona en son flash atarkan kapandı açılmıyor. Senin yönteme başvurdum JAF ile atmaya çalışıyorum fakat en son telefonu açma tuşuna bastıktan sonra'' error reading phone init data ...'' hatası veriyor tekrar deniyorum bu sefer telefon bulunamadı yazıyor yardımcı olursan mutlu olurum 3 haftadır bununla uğraşıyorum şimdiden teşekkürler..

mursud

Üye
:((((

doctorrr

doctorrr

Üye
linkler ölü :vur

fuathan

Üye
arkadaşlar sadece jaf la mı flashlıyoz bu cfw leri phoenix yapma şansımız yokmu her türlü denedim jafı açmıyo windows 7 32 bit benim ki

MAK_3162

Üye
Merhaba Arkadaşım bende N8 var telefona en son flash atarkan kapandı açılmıyor. Senin yönteme başvurdum JAF ile atmaya çalışıyorum fakat en son telefonu açma tuşuna bastıktan sonra'' error reading phone init data ...'' hatası veriyor tekrar deniyorum bu sefer telefon bulunamadı yazıyor yardımcı olursan mutlu olurum 3 haftadır bununla uğraşıyorum şimdiden teşekkürler..

bendede e7 var ve aynı sorunla karşılaştım cok acil yardım edermısınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt