Resco Photo Viewer N97 | Resim Önizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

gkmn11

gkmn11

Üye
    Konu Sahibi
Resco Photo Viewer N97 | Resim Önizleme Programı
Arkadaşlar uzun süredir beklediğim programdı henüz beta aşamasında ama yine de çıktığı için çok mutluyum ,gerçi bazı düzenlemeler istiyor ama bu hali ile bile çok iyi.siteye nasıl ekleyeceğimi bilmediğim için linki vericem, unutmadan 5800 ve n97 içindir

Konu anl_tr Tarafından Düzenlenip.Resim eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serap038, seriousemre, poncinK ve 23 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Konu için Teşekürler.:oke:
Sizi sitede daha akitf görmek ümidiyle....

CURRENT

Üye
Teşekkürler.19 günlük deneme sürümü olarak gözüküyor.

zelimhan

Üye
En güzel resim gösterici program.Bekliyordum merakla.Emeğine sağlık kardeş teşekkür ederim.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
evet program deneme surumu bazi sitelerde regstr kodunu vermis ama denedim kod giremiyorum. deneyip sonuc alan arkadaslar paylasirlarsa sevinirim. paylasim icin tesekkurler.

aozd

Üye
teşekkürler

zelimhan

Üye
****** yada register kodunu bulan yokmu arkadaşlar bulan olursa paylaşsın.ben bulursam bende paylaşırım.

sayokantürk

sayokantürk

Üye
bu proğramın register kodu 00000 ama nafile bu kodu girince proğram size teşekkür ediyor işiniz bitip proğramı kapatınca pro eski haline dönüyor tekrar proğrama girerken kodu yeniden yazıp onaylamanız gerekiyor

kutukak

kutukak

Üye
Görünüm olarak güzel gözüküyor hemen yükleyeyim eğer hoşuma giderse cark için çalışmalar başlamayı düşünüyorum bakalım :)

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

serincen

Üye
süresi geçmiş sertfika diyor

efe574

efe574

Üye
acılmıyor bu hatalı

maverick_k_v

maverick_k_v

Üye
kullanım zamanı dolmus kardeş exspired diyor acılmıyor

beysah

Üye
eline sağlık arkadaşım

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

goral

goral

Üye
kardeş senden ricam bunu ben yükleyemedim süresi geçmiş diyor her tarihi ayarladım ama olmuyor senden ve yükleyen bütün arkadaşlardan rica ediyorum bana yardım edin slayt programı bulmam lazım

tefecı

Üye
emegıne saglık

crxumut

Üye
güzel bir program ama sertifikası geçmiş telefonun tarihinide geri alsan yüklemiyor bukonuda yardımcı olan varsa buyursun...

djthzz

Üye
N97 32 GB kullanıcısıyım. Tüm fotoğraflar E hafızada. Fakat program Sadece C: Hafızayı görüyor. Ne yapmalıyım ? Program için yinede teşekkürler

Üst Alt