Remote Professional v3.01.040211 (Nokia N97 & Nokia 5800) (Güncellendi 09.03.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

ersinby

Üye
kardeş ben yaptım gayet iyi çalışıyor eline sağlık fakat bir sorum olacak herşeyi yapabiliyorum ama video açtığım zaman siyah ekran geliyor tel de video oynuyor ama pc de siyah ekran bunun bir çözümü varmı acaba varsa mükemmel olacak

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben yaptım gayet iyi çalışıyor eline sağlık fakat bir sorum olacak herşeyi yapabiliyorum ama video açtığım zaman siyah ekran geliyor tel de video oynuyor ama pc de siyah ekran bunun bir çözümü varmı acaba varsa mükemmel olacak
Maalesef. Şimdilik bu sorunu gideren bir düzeltme ya da ayrı bir program çıkmadı.

Furkan_sanalrap

Üye
Elinize Sağlık

yourfriends

Üye
5800 c6 Cwf uyumlu bir şekilde çalıştırdım Wi-fi ile bağlandım, hızı da gayet tatmin edici bence :) Masabaşında iken sürekli elimi telefona atmak zorunda kalmıyorum, bence süper bir uygulama, teşekkür ederim...

uur.bocegi

uur.bocegi

Üye
link ölü

tunahanx55

tunahanx55

Üye
eyvallah.

cafcaf111

cafcaf111

Üye
teşekkür ederim

emre4649

emre4649

Üye
Eline sağlık süper bi proğram

serdaripek11

Üye
ben yaptım elıne sağlık tesekkurle :) pekı telefona bı zarar verırmı yada olumsuz yonlerı var mı programın?

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
usbye bağlıyorum connect usb diyorum ama bilgisayarda telefonu görmüyor no phone found diyor
sorunu çözdüm Nokia Connectivity Cable Driver yükleyin

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
:tşk: