Remote Professional v3.01.040211 (Nokia N97 & Nokia 5800) (Güncellendi 09.03.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

vucutcu

Üye
N97 mini ye yüklenmiyor uygun yazılım değil diyor.n97 miniye uyumlu program mevcutmu acaba bulabilirmiyim şimdiden teşekkürler.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
N97 mini ye yüklenmiyor uygun yazılım değil diyor.n97 miniye uyumlu program mevcutmu acaba bulabilirmiyim şimdiden teşekkürler.
Uyumlu değil diye kurulumu kendi mi iptal ediyor yoksa siz mi iptal ediyorsunuz?

vucutcu

Üye
cihazın kendisi kumuyor bu cihazla uyumlu değil diyor çokda işime yarayacak program.

--------------- Ekleme ---------------

tamam kurdum şimdi fakat invalit register yazıyor tek sıfır girdim kabul etmiyor.

N97 mini ye şunu yükledim REMOTE S60 PREFESSİONAL 2.93 S60 V.3 SİSX bu versiyonla çalıştı fakat registeri
(sıfır) olarak kabul etmiyor.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
İyi de hocam, siz benim verdiğim sis dosyasını yüklemiyorsunuz ki. Programın kurulmdan sonraki önerdiği sis dosyasını yüklüyorsunuz. O yüzden registeri kabul etmiyor. Benim verdiğim sis dosyasında register sorunu yok. Telefonunuza kurduğunuz REMOTE S60 PREFESSİONAL 2.93 S60 V.3 SİSX kaldırın ve ilk mesajdaki sis dosyasını indirip kurun ve register yapın.

vucutcu

Üye
tamam deniyorum.

.sisx dosyasını kaldırdım ve tekrar denedim ben zaten en baştan sizin verdiğiniz dosyayı yüklemeye çalıştım ve ilk mesajımda dikkat ederseniz yüklenmiyor diye belirtmiştim.bunu telefona dediğiniz dosyayı telefona attım kurulumda çıkan sorun bildirimleri şunlar: 1)Güvenlik uyarısı:uygulamaya güvenilmiyor telefonunuz için zararlı olabilir.devam diyorum.2)uygulama telefonla uyumlu değil yinede devam edilsinmi.evet diyorum.3)Güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez.kurulumdan otomatik düşüyor.burdaki sorun neden kaynaklanıyor anlamadım.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuz hackli mi @vucutcu?

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler

vucutcu

Üye
Telefonunuz hackli mi @vucutcu?

hackli olup olmadığını tam bilemiyorum ama ben bazı programlar yükleyip silmiştim değişik sitelerden belki olabilir engelleyen birşey olduğu kesin nasıl çözerim bu sorunu acaba.

veya nasıl anlarız olup olmadığını.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla hackli değil telefonunuz ve o yüzden bu tarz hatalarla karşılaşıyorsunuz. Telefonunuzu, bu başlığı inceleyerek hacklerseniz sizin için ileride program kurulumlarında sorun çıkma ihtimali sıfıra iner. Ya da forumda program imzalama ile ilgili başlıkları okuyup, indirmiş olduğunuz Remote Professional v2.95 S60v3 Symbian OS 9.1 Unsigned.sis dosyasını imzalayarak telefonunuza rahatça kurabilirsiniz. Çünkü ekteki dosya imzasız olduğu için telefonunuz güvenilmeyen yazılım uyarısı vermekte size.

vucutcu

Üye
pek bilgili olmamakla birlikte bulup deniyeceğim teşekkür ederim sağolun.

wrghasmtr

wrghasmtr

Üye
Dostum tel PC'ye usb ile bağlı.PC Suite tıkır tıkır çalışıyor hiçbir sorun yok.Ama Remote'da "No Phone Found!" şeklinde bir uyarı var cihazı görmüyor.Telefondaki yazılımdan "Connect via USB" diyorum "Sending Hello" yazıyor sonra tekrar "Ready" yazıyor.Bir türlü başaramadım.Register imzalama bilmem ne hepsini yaptım onlarda sorun yok.Neden olmadı anlamadım.Yardımcı olur musun?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm yolunu tam bilemiyorum ama benim ayarlarımdan bir ekran görüntüsü ekliyorum mesajıma. Siz de options sekmesini bu şekilde düzenlerseniz umarım sorununuz çözülmüş olacaktır.

HackerCelik

HackerCelik

Üye
teşekkürle güzel program daha önce denemiştim

hoverlock

Üye
teskur etdimm :D:D

ofpistan

ofpistan

Üye
eline sağlık :) sorunsuz bi şekilde çalıştı
arkadaşlar kurulumları tamamladıktan sonra PC suite ile bağlanmanız gerekiyor (ben ilk orda takıldım) :)

slayedsoul

Üye
58800 var ve telefona kurarken program uyumlu değil uyarısı alıyorum

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
58800 var ve telefona kurarken program uyumlu değil uyarısı alıyorum
Almanız normal, çünkü telefona kurduğunuz client, s60v3 tabanlı. Uyarıya aldırmadan kurun ve gönül rahatlığıyla kullanın.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürle r

Soneday

Soneday

Üye