Remote Multi Drive v2.04(0) S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Remote Multi Drive v2.04(0) S^3 Anna Belle Signed
With Remote Multi Drive you can share files and directories from mobile phone over WLAN / Wi-fi and internet.

The shared content can be accessed via web browser and file manager.

The program works with the file manager view thumbnail images, bookmarks, and synchronize files in browser support java and systems.

This is the Ful version purchased by Group 4T™ and shared by vutaikt

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Uqur5445

Üye
bu ne

jeki01

jeki01

Üye
Türkçe cevirisi bu,

Uzaktan
Multi Sürücü ile WLAN / Wi-fi ve internet üzerinden cep telefonu dosyaları ve dizinleri paylaşabilirsiniz.
Paylaşılan içeriği web tarayıcısı ve dosya yöneticisi üzerinden erişilebilir.
Program, dosya yöneticisi görünümü küçük resimler, yer imleri,tarayıcı desteği, java ve sistem dosyaları senkronize çalışır.
Bu, Grup 4T ™ tarafından satın alındı ​​ve vutaikt tarafından paylaşılanFul sürümü

akibet2

Üye
uygumalama benim gibi insanlar için harika :D

Hemen Size bilgim doğrultusunda programı açıklıyayım . porgram Wifi üzerinden bağlanıyor ve programı bir nevi telefondan bilgisayara aynı ağ üzerinden dosya paylaşımı sağlayan bir araç olarak görebilirsiniz , program size bilgisayardan girmek için bir ip veriyor ve bu ip üzerinden telefonunuzun paylaşıma açtığınız herhangi bir klasörüne girip dosyaları yüksek hızda bilgisayara indirebilirsiniz .

Mesela USB yi evde unuttunuz çok acil bilgileriniz var ve bunları telefonda saklıyorsunuz bluetooth ve kablodan çok daha hızlı veri aktarımı yaparak kolayca dosyalarınızı alabilirsiniz tam olarak bu işe yarıyor

• Beğen
Tepkiler: venusutarit ve Sensation
kadir42

kadir42

Üye
peki bilgisayardanda telefona atabiliyormuyuz bana oyle bişey lazım bi ara n79 da kullanıyordum telefon değiştirince oda uzerinde gitti adını unuttum :((

venusutarit

venusutarit

Üye
Sanırım ftp gibi çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt