ReiS v6.0-RM-596_111.040.0904-Türkçe sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

b-yildiz

b-yildiz

Üye
Birkaç düzenleme yapıldı.
Çıkarıldı:
Battery Info
ClockSync
Guardian
Tweaks
Wheather Widget
-------------------

Haritalar Türkçeleştirildi.
Bazı modlar eklendi.

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Arkadaşım neyi düzenlediniz CFw'de mi düzenleme yaptınız verdiğiniz linkte ayrıca çalışmıyor başka bir yere yüklermisiniz,teşekkürler.

b-yildiz

b-yildiz

Üye
Çok fazla değişiklik yapmadım. Haritalar türkçeleştirildi. Gereksiz gördüğüm programları çıkarttım.

• Beğen
Tepkiler: BaySerkan

wherease

Üye
reis bu sürümde ses arttırma var sanırım bunu nasıl alırız içinden yada sis falan dosyaları varmı ? yardımcı olabilirmisin ?

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Çok fazla değişiklik yapmadım. Haritalar türkçeleştirildi. Gereksiz gördüğüm programları çıkarttım.

Eline sağlık güzel olmuş fazlalıklar gitmiş :oke:

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
reis bu sürümde ses arttırma var sanırım bunu nasıl alırız içinden yada sis falan dosyaları varmı ? yardımcı olabilirmisin ?

Ses artirma icin herhangi bir sis dosyasi yok rofs2 de bazi dosyalari duzenlemek gerekiyor..isimlerini su an hatirlamiyorum..is basi yaptigim zaman butun hepsini veririm..hala turkiyedeyim 26 temmuzda is basindayim..butun belge ve dosyalar pc imde..herkese iyi calismalar..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
reis özlettin kendini. Adapazari davetimi unutma

bheart05

Üye
slm abim cfwyi yükledim güzel olms eline sağlık ama ben rakamsal olark t9 kullanıyorum yazılarda onda türkçe t9 olmamış.bana yükleyebileceğim birşey varmı t9 olarak telefona sis dosyası vs olablir

firtina.84

firtina.84

Üye
Ellerine Sağlık Üstad bazı eksiklikler var ama önemli bi şey yok. Bir sonraki sürüm çıkana kadar bunu kullanacağım.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Insallah murat tesekkur ederim davet icin.

- - - Eklendi - - -

Bu arada son yapip duzenledigim ve su an kullandigim surumude ekliyim belki denemek isteyen olur. Burda haritalar tr kurtulus40 a tesekkurler..bazi programlari cikardim,acilis animasyonu degisik,t9 eklendi vs..su an konu acma ve resim ekleme imkanim yok tabletten taziyorum..deneyenler olursa fikirlerini yazarsa ve bi kac resim eklerse sevinirim..

Sahin v6.1
http://www.mediafire.com/?o8c691fpzfnc7iq

bheart05

Üye
yükledim resimlerinide çektim..teşekkür ederimm:)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
yayinla istersen sahin. Bence cok kaliteli. Arkadasim eklemis zaten resimleri de

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Valla begenip kullanmak isteyen olabilir tabiki..sizlerden birisi kendi adina bir konu acip eklerse iyi olur benim zor..tabletten konu acip resimfelan eklemek..bu arada resimler icin tesekkurler..

- - - Eklendi - - -

http://www.mediafire.com/?o8c691fpzfnc7iq

Link burda..

mh.

mh.

Üye
şahin arkadaşım seni bayadır takip ediyorum ama pek yazmıyorum valla ellerine kollarına ve emeğine sağlık... baya uğraşıyorsun sana çok çok teşekür ederim. kurtuluş ve senin hakkın ödenmez sayenizde cihazları stabil kullanmaya başladık. herş şey için çok teşekurler...
arkadaşım bundan 3 gün önce senin bu versiyonu yükledim ve çok hoşuma gitti ama bir iki program yüzünden tekrar eski versiyona döndüm ama şimdi baktım yeniden uğraşmısın ve bir şeyler yapmışsın. şimdi sorun yaşadım şeyleri yazacağım acaba onları düzeltinmi duzelmişse hiç düşünmeden tekrar yukleyeceğim:
1-google maps yukleniyormu (programı yukledikten sonra, açarken wlan açık olması lazım, yoksa açıldıktan sonra hemen atıyor. bu cfw lerde oluyor bilgine..)
2- foto düzenleme oluyormu
3- t9 klavye varmı

cevaplar için şimdiden teşekürler..

bheart05

Üye
şahin arkadaşım seni bayadır takip ediyorum ama pek yazmıyorum valla ellerine kollarına ve emeğine sağlık... baya uğraşıyorsun sana çok çok teşekür ederim. kurtuluş ve senin hakkın ödenmez sayenizde cihazları stabil kullanmaya başladık. herş şey için çok teşekurler...
arkadaşım bundan 3 gün önce senin bu versiyonu yükledim ve çok hoşuma gitti ama bir iki program yüzünden tekrar eski versiyona döndüm ama şimdi baktım yeniden uğraşmısın ve bir şeyler yapmışsın. şimdi sorun yaşadım şeyleri yazacağım acaba onları düzeltinmi duzelmişse hiç düşünmeden tekrar yukleyeceğim:
1-google maps yukleniyormu (programı yukledikten sonra, açarken wlan açık olması lazım, yoksa açıldıktan sonra hemen atıyor. bu cfw lerde oluyor bilgine..)
2- foto düzenleme oluyormu
3- t9 klavye varmı

cevaplar için şimdiden teşekürler..
Bu yeni sürümde t9var fotoda düzenleniyor ama googleyi denemedim

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar hepiniz sagolun varolun..burda herkesin emegi var gerek kurtulus gerek diger arkadaslar..hepsine tekrar tesekkur ederim..bu surum biraz daha iyi digerine nazaran ama bende denemedim google maps i..onu bilmiyorum..insallah yeni surumu orjinal dilleriyle gelirde hepimiz rahatlariz onun uzerinde calisiriz..konuyu acan arkadasimada tesekkur ederim.

bheart05

Üye
Arkadaslar hepiniz sagolun varolun..burda herkesin emegi var gerek kurtulus gerek diger arkadaslar..hepsine tekrar tesekkur ederim..bu surum biraz daha iyi digerine nazaran ama bende denemedim google maps i..onu bilmiyorum..insallah yeni surumu orjinal dilleriyle gelirde hepimiz rahatlariz onun uzerinde calisiriz..konuyu acan arkadasimada tesekkur ederim.

rica ederim abim ne demek o kdr uğrasmıssınz bir konuda ne varki:)

Üst Alt