Regal dvd player sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Da®kness

Da®kness

Üye
    Konu Sahibi
Regal dvd player sorunu
4 yıllık Regal dvd player'ım var. Bu zamana kadar sorunsuz çalışmaktaydı. Dvd'im Vcd ve Mp3 cd lerini canı isterse okuyor, istemezse okumuyor. Çoğunlukta okumamaya başladı. Dvd okumada hiç bir sorunu yok. Dvd koyar koymaz okuyor. Sorun ne olabilir? (yeni bir player alma zamanım gelmiş olabilir. :) )

arslansem

arslansem

Üye
Cevabı kendin vermişsin :D Bilgim yok dostum kusura bakma :)

Da®kness

Da®kness

Üye
    Konu Sahibi
Yinede konuya baktığın için teşekkürler...

arslansem

arslansem

Üye
Rica ederim

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
değiştir gitsin :ehe

dede147

dede147

Üye
regalse at cöpe

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
arkadaşım ucuz etin suyu yavan olur derler.
Yani ürün yine ii dayanmış çünkü regal vestel alt yapısı ile piyasa sürülüyor.
vestel ise çinden paraçaları alıp manisada montaj yapıyor.Getirilen parçaların kalitesi çok düşük en basit örnegi amcamlar beni dinlemedi gittiler vestel lcd aldılar 3 kere aynı sorun çıktı, 30çarp 3 gün 90 gün magdur oldular sonuç yenisi verene kadar okadr çok oyaldılarki.
Ama bir sony ,philips, samsung, Lg alsalardı böle bir sorun olmazdı olsa bile zorluklarla karşılaşmazdılar.
Bundan dolayı bozulması normal
Çözüm:Servise verdiginde cd okuyan gözün degişmesi gerektigi söyleyecekler oda yaklaşık 50 lira gibi birşey yani yenisi alsan daha karlısın
80-140 tl arası HDMI çıkışlı usbli dvd playerlar var philips samsung lg tavsiye ederim
Yada 200-350 tl arası sinema sistemleri var
Ben geçen yıl 250 ye indirimden Lg 5+1 player almıştım net çıkış 300wat usb li , İpod 80gb takılmadan 35snde içinde okudu.
Güzel bir araştırma ile süper ürünler bulursun ama marka çok önemli

Da®kness

Da®kness

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ucuz etin suyu yavan olur derler.
Yani ürün yine ii dayanmış çünkü regal vestel alt yapısı ile piyasa sürülüyor.
vestel ise çinden paraçaları alıp manisada montaj yapıyor.Getirilen parçaların kalitesi çok düşük en basit örnegi amcamlar beni dinlemedi gittiler vestel lcd aldılar 3 kere aynı sorun çıktı, 30çarp 3 gün 90 gün magdur oldular sonuç yenisi verene kadar okadr çok oyaldılarki.
Ama bir sony ,philips, samsung, Lg alsalardı böle bir sorun olmazdı olsa bile zorluklarla karşılaşmazdılar.
Bundan dolayı bozulması normal
Çözüm:Servise verdiginde cd okuyan gözün degişmesi gerektigi söyleyecekler oda yaklaşık 50 lira gibi birşey yani yenisi alsan daha karlısın
80-140 tl arası HDMI çıkışlı usbli dvd playerlar var philips samsung lg tavsiye ederim
Yada 200-350 tl arası sinema sistemleri var
Ben geçen yıl 250 ye indirimden Lg 5+1 player almıştım net çıkış 300wat usb li , İpod 80gb takılmadan 35snde içinde okudu.
Güzel bir araştırma ile süper ürünler bulursun ama marka çok önemli

Teşekkür ederim.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
rica ederim :):oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt