Reeder A8iC quad tablet hic acilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Reeder A8iC quad tablet hic acilmiyor
Arkadaslar tablet çökmustü rom atmak istedim yüzde 90da hataverdi bnde bios ayarlarina girdim biosta ne varsa enable yaptim kaydet ve çık dedim ondam sonra tablet hicbir sekilde acilmadi sarz dahi olmuyor ne yapmam gerekiyor pc de görmüyor artk(tableti uzun süre sarza taktim ısınıyo yani batarya dolu olmasi lazm)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ROM atarken cihaz BRİCK olmuş gibi duruyor, @Buğra arkadaşımız konuyla ilgili cevap verecektir.

• Beğen
Tepkiler: Ouzhanqvn
Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim bekliyorum

Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Anladm benim sorunum hicbir sekilde bilgisayar görmüyor suan tableti bu konuda bi bilginiz varmi

Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu yardm edebilecek kimse...

Buğra

Buğra

Admin
Android tablet mi ?
Cihazı EDL moduna geçirmeniz gerekiyor. Genelde cihaz kapalı iken bütün tuşlara aynı anda basarsaniz geçer. Yada cihazın içinde anakart üzerinde 2 pin olur ( hangi pinler olduğu cihazın seviye 2 veya seviye 3 teknik servis raporunda yazar ) o pinlere kısa devre yaparak edl moduna alırsınız.
Daha sonra qfil aracı ile cihazınıza rom atabilirsiniz ( tabi cihazınız qualcomm işlemci ise birde edl rom linkini bulmaniz gerekiyor bir şekilde )

Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Hocam malesef elimde teknik servis raporu mevcut deil size resmini göstersem hangi pinler oldugunu söyleyebilirmisiniz
Bu arada cihaz android evet
İslemcide intel atom
Yada bu pinler ne sekilde yada neresinde olabilir anakartin suan kapagini actim anakarta bakiyorum ama bulamadim

Buğra

Buğra

Admin
Hocam malesef elimde teknik servis raporu mevcut deil size resmini göstersem hangi pinler oldugunu söyleyebilirmisiniz
Bu arada cihaz android evet
İslemcide intel atom
Yada bu pinler ne sekilde yada neresinde olabilir anakartin suan kapagini actim anakarta bakiyorum ama bulamadim
Onu bilemeyiz :) sızdırılmış teknik servis raporlarında yazar onlar. Xiaomi nubia vs gibi firmaların internette edl romları ve naasıl edl geçeceğine dair bilgiler mevcut ama reeder gibi bilinmeyen markaların bu tarz dökümanları olmuyor ne yazık ki

Ouzhanqvn

Ouzhanqvn

Üye
    Konu Sahibi
Anladm hocam peki tessekkur ederim ilginize saolun

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt