Redmi note 7 pro ekran döndürme sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Redmi note 7 pro ekran döndürme sorunu!
Arkadaşlar bazen hatta çogu zaman ekran yan dönğk olarak kalıyor yada dikeyse yan dönmüyor ekran oto döndür açık olduğu halde bir müddet öyle kalıyor tel aç kapa yaptım düzelmiyor sonra kendiliğinden düzeliyor ama hızı yani dönme tepkisi çok ağır ve yav tepki veriyor acaba donanımsal bi sorunmu? Ayarlardan donanım testini yaptım ama bişey anlamadım varmı bir fikri olan bu arada tel daha 1 ay bile olmadı redmi note 7 pro tüm güncellemeler yapılı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar bazen hatta çogu zaman ekran yan dönğk olarak kalıyor yada dikeyse yan dönmüyor ekran oto döndür açık olduğu halde bir müddet öyle kalıyor tel aç kapa yaptım düzelmiyor sonra kendiliğinden düzeliyor ama hızı yani dönme tepkisi çok ağır ve yav tepki veriyor acaba donanımsal bi sorunmu? Ayarlardan donanım testini yaptım ama bişey anlamadım varmı bir fikri olan bu arada tel daha 1 ay bile olmadı redmi note 7 pro tüm güncellemeler yapılı
Götür servisine baksınlar . Hiç bekleme .

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir

altop memo

Üye
Temanı varsayılan yap birde öyle dene bazı temalarda yanda proplem olabiliyor

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve MAERKEK
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar deneyiniz.

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar deneyiniz.
Net çözüm olmadığı için bunu yapmayı son ihtimal olarak görüyorum çğnki baya prog. Foto vs. Var yedekleyip geri yüklemem hem zaman alır başka bi seçenek varmı?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Net çözüm olmadığı için bunu yapmayı son ihtimal olarak görüyorum çğnki baya prog. Foto vs. Var yedekleyip geri yüklemem hem zaman alır başka bi seçenek varmı?
Cpu-z programı yükle sensör değerlerine bak bakalım .

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Denedim hareketleri algılıyor değerler değişiyor

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Ama ekran dönüvermiyor . Sen servise bırak
fabrika ayarlarına döndüm şimdi sorun yok ve stabil iyi çalışıyor ne dersin sorun ne olabilir 3. parti bi yazılımmı yoksa donanımmı sonradan gene nüks edermi sorun? Ac Marketten çok program indirdim google play denetimi yok belki o pro şardan bi sorun olmuş olabilir diye düşünüyorum

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
fabrika ayarlarına döndüm şimdi sorun yok ve stabil iyi çalışıyor ne dersin sorun ne olabilir 3. parti bi yazılımmı yoksa donanımmı sonradan gene nüks edermi sorun? Ac Marketten çok program indirdim google play denetimi yok belki o pro şardan bi sorun olmuş olabilir diye düşünüyorum
Yüklediğiniz 3. Parti uygulamalar'dan kaynaklanması olağan bir durum. Ayrıca sistem yazılımı MIUI Global 10.3.10 da bir problem olabilir. Eğer sorun MIUI'da ise yakında güncelleme ile hallolur.

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Yüklediğiniz 3. Parti uygulamalar'dan kaynaklanması olağan bir durum. Ayrıca sistem yazılımı MIUI Global 10.3.10 da bir problem olabilir. Eğer sorun MIUI'da ise yakında güncelleme ile hallolur.
donanım olmasında ugraştır beni yazılımsal olan halledelirr. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt