RED ALERT 2 & YURİ ONLİNE-MULTİPLAYER OYNUYORUZ !

Sponsorlu Bağlantılar

alperenoo7

alperenoo7

Üye
    Konu Sahibi
RED ALERT 2 & YURİ ONLİNE-MULTİPLAYER OYNUYORUZ !
ÖNNOT: öncelikle belirtelim,oyunun tüm sorunları çözülmüştür. red alert 2 ve yuri, windows10, win8 ve win7' de sorunsuz çalışmaktadır. oyun kurulumu ve ayarlar ile ilgili ayrıntılı resimli anlatımı,aşağıda linkini verdiğimiz kanal girişinde bulacak ve %100 oynayacaksınız. (bir çok yerde çözüm arayıp bulamayan arkadaşlara ilaç gibi gelecektir)

#multiplayer takım oyununu seven, 4v4- 3v3 - 2v2 maç yapmayı arzu eden arkadaşları mutlaka gruba bekliyoruz.

LİNK :

*******KONUMUZ GÜNCELDİR (2019-2020) ******

RED ALERT 2 & YURİ SUNUCUMUZ YENİ AÇILMIŞTIR.%100 YERLİ OYUNCULAR İLE OYUN OYNUYORUZ !

Ön Not: Oyunu Windows10 ve Windows 8 de sorunsuz oynuyoruz.Alt+Tab, Siyah Ekran ,çözünürlük ve diğer Tüm sıkıntıları çözdük..Resimli Anlatım kanalda mevcuttur.

Merhaba Arkadaşlar,Efsane oyun Red Alert 2 yi ve Yuri'yi özlediğinizi ve hemen oyuna katılmak istediğinizi biliyoruz...artık işleri çok kolaylaştırdık..oyuncu bulma derdine son..tüm yerli oyuncular "discord" isimli yeni kanalımızda,ayrıca oyunla ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz,kanala giriş yapmanız yeterli. Elinde oyunu olmayanları da unutmadık,kanalımızdan kolayca indirip yükleyebilirsiniz.evet,hemen linke tıklayın ve aramıza katılın.

Not: Girişte bir kullanıcı adı belirleyin ve discord uygulamasını Pc' nize kurun.

Giriş Buradan:

Acemi oyuncuları da bekliyoruz..usta olmanız gerekmiyor..her seviyeden oyuncuya yerimiz var.Botlarla oynamaktan sıkılmadınız mı? Haydi bekliyoruz.

Whatsapp grubumuza katılmak içinde “Özel Mesaj” (Pm) atabilirsiniz.

Not1: Windows10 ve Windows8 kullananların Red Alert 2 ve Yuri oynarken yaşadıkları siyah ekran sorunu ve (Alt+Tab) %100 çözülmüştür..ayrıntılı resimli anlatım,kanal girişinde mevcuttur.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aslında Deneyebilirdik Ha Baya Oynadım O Oyunu

Üst Alt