Recovery moda girmiyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
Recovery moda girmiyor !!!
Forumdaki konuları okuyup hepsini denedim lakin durum başlıktaki gibi .. (belki gözümden kaçan olabilir) Yardım edin :((((((((((

McCOY35

McCOY35

Üye
Eminim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır ama keşke telefonunun modelini ve işletim sistemini belirtseydin daha iyi olurdu sanki.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 2 16 gb

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
bide telefon download moduna nasıl alınır arkadaşlar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
O cihazlarda download mode yok direkt Stock ROM flashla sorun çözülecektir

Edit : Recovery mode genelde şöyle olur Ses+ ve power tuşuna basarak aç logo gelince power dan elini çek

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.

McCOY35

McCOY35

Üye
@ghstr nin de dediği gibi android yüklü cihazların %80 inde bu şekilde recovery moda girebilirsiniz. Recovery moddan yeniden kurulum yapabilirsiniz.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
sorun şu ki recovery moda girilmyor yani nasıl girildiğini biliyorum ama general mobile yazısı geliyo sonra siyah ekran oluyo sonra tekrar general mobile yazıyo ve normal başlıyor...
stock romu nasıl flashlayacağım

silivriserdar

silivriserdar

Üye
sorun şu ki recovery moda girilmyor yani nasıl girildiğini biliyorum ama general mobile yazısı geliyo sonra siyah ekran oluyo sonra tekrar general mobile yazıyo ve normal başlıyor...
stock romu nasıl flashlayacağım

Şimdi dediğim işlemleri harfiyen yaparsan cihazın cwm mod yüklenecek ve girecek.

Google play mağazasından "Flashify" uygulamasını yükle

Sonra bunu indir telefonunun Hafıza kartına at. Flashify uygulamasını Çalıştır ve indirdiğin img uzantılı cwm dosyasını flaşla bu kadar. Indirdiğin dosya mutlaka img uzantılı olmalıdır. Yoksa sen adını değiştir recovery.img yap o zaman uygulama görecek be yükleyecektir. Kolay gelsin sonucu buraya yazarsan sevinirim.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi dediğim işlemleri harfiyen yaparsan cihazın cwm mod yüklenecek ve girecek.

Google play mağazasından "Flashify" uygulamasını yükle

Sonra bunu indir telefonunun Hafıza kartına at. Flashify uygulamasını Çalıştır ve indirdiğin img uzantılı cwm dosyasını flaşla bu kadar. Indirdiğin dosya mutlaka img uzantılı olmalıdır. Yoksa sen adını değiştir recovery.img yap o zaman uygulama görecek be yükleyecektir. Kolay gelsin sonucu buraya yazarsan sevinirim.

O program bende var recovery img tıklıyorum choose a fileye tıklayınca donuyor :(

silivriserdar

silivriserdar

Üye
O program bende var recovery img tıklıyorum choose a fileye tıklayınca donuyor :(

Aynısını dün ben Yaptım telefona normal şekilde yükledi. Biraz bekle acele etme hemen yüklemez. Püf Noktası - GM Discovery Recovery Açamayanların Çözümü ve Boot Fix bu yukarıdaki konuda sana yardımcı olur. Dediğim gibi indirdiğin dosyaların mutlaka sonu .img şeklinde olmalıdır.

Olmaz ise yedekle ve ayarlardan fabrika ayarlarına dönüp bu işlmeleri gerçekleştir.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
netten baktım şimdi play storedeki flashify general mobileyi brick yapıyormuş başka yerden bulacakmışım da nerden :( dediğinize bi bakayım

silivriserdar

silivriserdar

Üye
netten baktım şimdi play storedeki flashify general mobileyi brick yapıyormuş başka yerden bulacakmışım da nerden :( dediğinize bi bakayım

Alakası yok ben indirdim be yükledim. Sana şimdi resimleri atıyorum Sırası ile yap.
1. Recovery image gir.
2. Choose a file gir.
3. File Explorer gir
4. Sdcard gir
5. Recovery.img tıkla
6. Yup tıkla bekle.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sıkıntı şu ki recovery img tıklıyorum uygulamanın ana sayfasına gelip donuyor.. sildim play storeden değil de başka yerden bulup adımlarını deneyeceğim inşallah olur.. flashlama işlemini mtk tools ile yaptım şu mobil amca ile zaten ondn sonra recovery gitti cwm ye giderken eldekindende olduk.. İnşallah olur sonucu yazarım ...

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Kardeşim sıkıntı şu ki recovery img tıklıyorum uygulamanın ana sayfasına gelip donuyor.. sildim play storeden değil de başka yerden bulup adımlarını deneyeceğim inşallah olur.. flashlama işlemini mtk tools ile yaptım şu mobil amca ile zaten ondn sonra recovery gitti cwm ye giderken eldekindende olduk.. İnşallah olur sonucu yazarım ...

Bence yedeklerini al ayarlardan fabrika ayarlarına dön de ve öyle dene işlemleri. Ses kısma ve power tuşu ile de içinden silme yapabilirsin.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
ses kısma filan dedğin yer recovery değilmi ? hani tel kapalıyken basıyosun. sıkıntı o zaten ona giremiyorum. ve farklı yerden de yükledim program donuyor....

silivriserdar

silivriserdar

Üye
ses kısma filan dedğin yer recovery değilmi ? hani tel kapalıyken basıyosun. sıkıntı o zaten ona giremiyorum. ve farklı yerden de yükledim program donuyor....

ses kısma + power Basılı tut ekran gelince power bırak.

Böyle bir ekran gelecek. Oradan Clear eMMC seç ve format atılmış olur.

anyela6161

Üye
    Konu Sahibi
ben anlatamıyorum galiba :) dediğinizi yapınca normal başlıyor..

silivriserdar

silivriserdar

Üye
ben anlatamıyorum galiba :) dediğinizi yapınca normal başlıyor..

Kardeşim ben seni anladım ama sen yapamıyor olabilirmisin acaba ? Çünkü bu cihazlar her koşulda be dediğim ekrana girer. Artı şu an cihaz ne durumda çalışmıyor mu? Artı bu kadar uğraşacak birşey yok. Yazılım yükle sorun ortadan kalksın. Yazılımı mevcut zaten + yüklemesi basit.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Cihaz root'lu dimi? Root'lu değilse root yap dene king root apk indir Tele öyle dene

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak

Üst Alt