Yardım reboot and select proper boot device hatası ??? Yardım Talebi.

Sponsorlu Bağlantılar

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
reboot and select proper boot device hatası ??? Yardım Talebi.
Dün akşam pc çalıştırdım normal şekilde çalıştı. Pc açıkken bende telefonla oyalanıyodum ki birden ekranda hata yazısı çıktı

Ardından pc otomatik olarak yeniden başladı ancak yeniden başlarkende : alttaki resimdeki sorun oluştu.

Sonra kasayı açtım biraz kabloları kurcaladım harddiskin kabloları çıkarıp taktım falan pc ardından normal olarak çalıştı. Ama benim aklımda soru işaretleri kaldı. bu sorun neden kaynalı olmuş olabilir , acaba sorun tekrarlanır mı ya da sorun geçici olarak çözüldü ama ilerde daha büyük sorunlar oluşturur mu gibi ???? Konuyla ilgili görüş ve yardımlarınızı bekliyorum.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Sanmıyorum tekrarlanacağını, zaten sorunun nedeni de pc nin HDD yi görmemesi. HDD kablosu yerinden oynamıştır pc görmemiştir. Yeniden takınca da görmüştür, açılmıştır.

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
Sanmıyorum tekrarlanacağını, zaten sorunun nedeni de pc nin HDD yi görmemesi. HDD kablosu yerinden oynamıştır pc görmemiştir. Yeniden takınca da görmüştür, açılmıştır.
eyvallah usta saolasın zaten benim pc bi acayip . Toplama pc kullanıom tüm parçaları ben aldım götürdüm bi teknikçiye pc yi toplattım toplatmaz olaydım. Kasanın içi cuma namazı kalabalığı gibi bi sürü kablo var hiç birini ayırmamış bide artık nasıl bi bağlantı yaptıysa usb girisşlerinin oraya başka bir usb takınca bağlı usb ler bi gidio bi gelio değişik yani.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü

Üst Alt