"Real'i asla çalıştırmam"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Real'i asla çalıştırmam"

[h=2]Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, Real Madrid'i asla çalıştırmayacağını belirtti.[/h]
Rock & Closs adlı Arjantin Radyosu'na konuşan Simeone, Atletico'nun ezeli rakibi Real Madrid'i hiçbir zaman çalıştırmayacağını belirtti.

Arjantinli teknik adam "Real'i hiçbir zaman çalıştırmayı düşünmüyorum. Çünkü hayatımızda artık yeri olmayan, eskide kalmış değerlere önem veriyorum. Bana çılgın olduğumu söyleyebilirsiniz ama benim içimden gelen hisler bunlar." dedi.

Sezon sonuna kadar sözleşmesi olduğunu belirten 42 yaşındaki teknik adam, maç maç ilerlediklerini ve başarılarını devam ettirmek istediklerini belirtti.

"FALCAO MÜTHİŞ BİR OYUNCU"
Falcao'ya da değinen başarılı teknik adam "Falcao müthiş bir oyuncu. Ne istediğini çok iyi biliyor ve onu elde etmek için çok çalışıyor. Gidip gitmeyeceğini bilmiyorum, bunu da kafamdan sildim. Sadece anı yaşıyorum. Onun gibi bir forveti takımımda görmek mükemmel. Gitmek istiyorsa bir gün zaten gidecektir. Bunu ben engellleyemem, bundan dolayı da sadece başarıların tadını çıkarıyorum." dedi.

• Beğen
Tepkiler: sinan-19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...