Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

Raso66

Raso66

Üye
0 a bastığın zaman yorgunluk çıkar0 a bastığın zaman yorgunluk çıkarMesala kupa maçı yapıldığı zaman bir futbolcu ardarda 2 maç yapamıyo gücü düşüyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
0 a bastığın zaman yorgunluk çıkar0 a bastığın zaman yorgunluk çıkarMesala kupa maçı yapıldığı zaman bir futbolcu ardarda 2 maç yapamıyo gücü düşüyo
320x240 klavyelide oluyomu o?tamam oluyormuş teşekürler bilgi için , peki bu kendi takımını oluşturup 10. ligden başladığımız yerde geçerli mi?

Raso66

Raso66

Üye
ii
320x240 klavyelide oluyomu o?tamam oluyormuş teşekürler bilgi için , peki bu kendi takımını oluşturup 10. ligden başladığımız yerde geçerli mi?
Rica ederim.. Her yerde geçerlidir diye düşünüyorum sonuçta oyuna eklenmiş bir özellik

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
ii
Rica ederim.. Her yerde geçerlidir diye düşünüyorum sonuçta oyuna eklenmiş bir özellik
ben o özelliği sevdim ve sorun olarak görmüyorum, daha gerçekçi ve pc deki pes ve fifada bile olan bi özellik.... Yedeklerede şans vermemizi sağlar hem mesela ikitane 80 lik forvet var diyelim 1 i yorulunca ötekini alırsın eksiğin olmaz..Yeni özellik gördüm, takıma oyuncu ekleyince veya çıkarınca yıldız sayısı düşüyo veya azalıyor ve takım ortalamasıda etkileniyor ben fenere ribası transfer edince ortalama 83 e çıkmıştı ve yıldızıda 4,5 olmuştu

ekremsurer

ekremsurer

Üye
Heyecanla bekliyorum :)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe dosyaları ve resimleri, Oyuncu isimleri v2 ye aktarımı tamamlanmıştır....Sürüm güncelle kodu ekleyeyim mi? Siz yeni versiyon çıktığında oyuna sol tıklayıp sürüm güncelleye tıklarsınız ordan oyuncu isimleri falan güncellenir...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Facebooktan Oynama Koduda Ekle Klawyelide Yoruluyo Benimki KlawyeliKlawyelide Q basınca geri gelmiyor ama p basınca ileriye gidiyor ama

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Facebooktan Oynama Koduda Ekle Klawyelide Yoruluyo Benimki KlawyeliKlawyelide Q basınca geri gelmiyor ama p basınca ileriye gidiyor ama
faceden nasıl oynayak la? Web sayfası kodunu yazdım, oyuna sol tıklayıp web sayfası seçeneğine tıklıyonuz bizim facebook sayfası geliyor... Ordan skorunu falan paylaşabilirsiniz sayfa kullanıcılara açk, paylaşım yapmak serbest.... Facebook oyna kodu javada geçerli değil...

samikadze

samikadze

Üye
dosya 1mbyi gectiyi zaman 240x320 telefonlarda acmiyo onu bi netleşdirsek???

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
dosya 1mbyi gectiyi zaman 240x320 telefonlarda acmiyo onu bi netleşdirsek???
burdaki 320x240 , 240x320 yi daha yapmadım bu bitince dosyaları aktarcam 1 dk falan sürer... O 900 kb falandı 240x320 si

samikadze

samikadze

Üye
yani önlem olsun diye yazdım yani meaela nokia 6300da 1mb gectimi oyun acmiyo

adler03

Üye
Yorgunluğu kaldırmak için sıfıra hangi kısımda basmamız gerekiyor.

samikadze

samikadze

Üye
kadroya girdiğiniz zaman

Raso66

Raso66

Üye
ben o özelliği sevdim ve sorun olarak görmüyorum, daha gerçekçi ve pc deki pes ve fifada bile olan bi özellik.... Yedeklerede şans vermemizi sağlar hem mesela ikitane 80 lik forvet var diyelim 1 i yorulunca ötekini alırsın eksiğin olmaz..Yeni özellik gördüm, takıma oyuncu ekleyince veya çıkarınca yıldız sayısı düşüyo veya azalıyor ve takım ortalamasıda etkileniyor ben fenere ribası transfer edince ortalama 83 e çıkmıştı ve yıldızıda 4,5 olmuştu

Tamam iyi oluyo ama turnuva yaptığın zaman sıkıntı oluyo hiç güçlü futbolcu kalmıyo :) yani yorulmuş bir oyuncu çok zor toparlıyo kendini..
Yorgunluğu kaldırmak için sıfıra hangi kısımda basmamız gerekiyor.

Kadro bölümünde 0 a basıldığı zaman yorgunluk moral vs çıkar
Türkçe dosyaları ve resimleri, Oyuncu isimleri v2 ye aktarımı tamamlanmıştır....Sürüm güncelle kodu ekleyeyim mi? Siz yeni versiyon çıktığında oyuna sol tıklayıp sürüm güncelleye tıklarsınız ordan oyuncu isimleri falan güncellenir...

Ne zaman atacaksın oyunu ?

adler03

Üye
Kusura bakmayın, yanlış anlamışım.Sıfıra basınca yorgunluk kalkıyor diye anladım yanlışlıkla.Yani oyuncu değiştirmekten başka çare yok anlaşılan.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
bugün 320x240 atsın bence

Raso66

Raso66

Üye
240x320 bekliyoruz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
320x240 10dk sonra geliyor... spiker kısmı %80 türkçe bazı yerleri zamanım yetmedi bekletmeden atıyom...

Son düzenleme:
Raso66

Raso66

Üye
Bekliyoruz.. Bütün oyuncu adları düzenlendi demi

Üst Alt