RDM_Plus_v3.8.1_Java_ed BİLGİSAYAR KONTROL Signed (GÜNCEL VERSİYON EKLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
aga deneme diyor 10-000-000 bağlanmaya çalışıyor .s

kayaaribas

Üye
WLAN ile sorunsuz çalışıyor fakat 3G ile denediğimde bağlantı hatası veriyor. Böyle sorun yaşayan oldu mu acaba

- - - Eklendi - - -

Tamam sorun yok. uygulama sorunsuz çalışıyor.. Çalıştıramayan arkadaşlara!!
Demo 10-000-0000 gibi yazan şeyin üstüne basılı tutun, seçenekler çıkacak karşınıza. Sonra oradan "New Adress" e tıklayın. Computer No. için ise üye olduğunzda size bir e-mail gelecek. Doğrulama mesajına tıkladığınzda size bir e-mail daha gelecek. o mailde 8 haneli sayı gelecek. İşte sizin computer no. nuz bu.

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo

çesa21

Üye
cok gusel uygulama emegıne saglık ama hem cok yavas hemde telefondan yonetemıyosun bılgısayarı

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
cok gusel uygulama emegıne saglık ama hem cok yavas hemde telefondan yonetemıyosun bılgısayarı
Yavaş olması kullanılan bağlantıyla alakalı olabilir. Ama telefondan bilgisayarı yönetme konusunda biraz incelersen çözebilirsin. Sana bi tüyo mesela; proğrama girmeden önce sensör ayarlarından ekran döndürmeyi kapat, sonra proğrama gir proğramın ayarlarında ekran ayarı diye bi yer var ordan ekranı saat yönünde bikere döndür o şekilde sorunsuz tam ekran kullanabileceksin...:good:

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo

ismaillim

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]nokia 603 te kullanılıyr mu acil.cvp.lutfen[/SIZE][/COLOR]

ceyomuya

Üye
teşekkürler n8 belle refresh sorunsuz.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
deniyorum teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Oyun oynayıp telefonuma bir şey atabilirmiyim

- - - Eklendi - - -

kardeşim çok teşekkürler üst konu olması lazım

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
deniyorum teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Oyun oynayıp telefonuma bir şey atabilirmiyim

- - - Eklendi - - -

kardeşim çok teşekkürler üst konu olması lazım

Rica ederim güle güle kullan. Oyun oynayıp bir şey atabilirmiyim derken neyi atacaksın nereye atacaksın biraz açarsan yardımcı olabilirim...

Kayahan14

Kayahan14

Üye

Rica ederim güle güle kullan. Oyun oynayıp bir şey atabilirmiyim derken neyi atacaksın nereye atacaksın biraz açarsan yardımcı olabilirim...

Tamam kardes cozdum herseyi okuldan bilgisayarıma counter kurdum cidden işe yarıyo hele kardesım pc ye gecince ikidebir internet sayfasını kapatıyorum sinir oluyo :) üst konu olması lazım bi başvursana

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım başvuruyu. Hayırlısı

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hayırlı olsun

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

ismaillim

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]evet oldu .emege saygi gercekten . cok saolun . fakat birsey diyecegim cok yavas oto ekrn dndurmeyi fln kapattim.ama hala cok yavas ( internet. cekio ) bunun bi cozumu yada ayarlamasi varsa yrdmci olur musunuz ayrica konino control prgramini satin alinca uzaktn cekiormu bilior musunuz o daha koly kullanm acisindan[/SIZE][/COLOR]

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]evet oldu .emege saygi gercekten . cok saolun . fakat birsey diyecegim cok yavas oto ekrn dndurmeyi fln kapattim.ama hala cok yavas ( internet. cekio ) bunun bi cozumu yada ayarlamasi varsa yrdmci olur musunuz ayrica konino control prgramini satin alinca uzaktn cekiormu bilior musunuz o daha koly kullanm acisindan

Bir Wlan dan bağlanırsanız hızı gayet iyi ama cepteki paket internet(şebekeye göre değişir) ister istemez yavaşlık hissedilecektir. Ben cebimdeki internetle gayet normal bağlanabiliyorum. Normal derken, tahmini 2-3 saniyede bir görüntü güncelemesi oluyor. Yani bilgisayar ekranı cebime yaklaşık 2-3 saniye gecikmeli geliyor. Bu benc daha iyi bi proğram çıkana kadar yeterli. Hatta benim için bulunmaz bişey. Konino control proğramını hiç denemedim o konuda yardımcı olamayacağım.[/SIZE]

BULENTATASEVEN

Üye
teşekkürler

pesimist48

Üye
kardeş ben giriom uygulamaya demo (10-000-000) die bişi çıkıo tıklıom üstüneşebeke ye bağlan dio bağlıyom computer number 10000000 is not connected die bişi çıko onaylıom aynı şey çıkıo hep bilgasayara bağlanamadım yardımcı olabilirmisin

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Yorumları oku çözümü mevcut ama ben yine anlatayım. O demo bağlantısına uzun bas new adress e tıkla ordan bilgisayarına yüklediğin proğramla eşleştir bu kadar. Demo olan sadece deneme. Onu sileceksin...

asker0244

Üye
süper program eline sağlık tamam zamanı kullanmak için

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Süperr Yeni görüyorum bunları :D müthiş bişey pcde abimler neler yapıyo içerden görürüm artık hahahaha :D

Üst Alt