Radyo ve Ses Kaydedici ve Türkçe (Mükemmel Kalitede Kayıt Özelliğiı) Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

ffrmnn

ffrmnn

Üye
teşekkürler

ffrmnn

ffrmnn

Üye
radyoyu açıp kayda girince tel kapanıyo :D

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
ilk defaa böyle bir hata çıktı

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
:tşk:

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
günceldir

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Silip bir daha yüklemeyi denedin mi? Bir de normal kayıt yapıyor mu

OnUrUmSuNN

Üye
harbiden kardeşim uğraşmışsın gerçekten harika bir program ses kaydını yaptım müzisyenim sesi ve estromanı ciddi bir boyutta aldı harikasın kardeşim... Saygılar :)

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. Her ne kadar milleti inandıramasam da duyduğum en iyi ses kaydını yapıyor

----------Eklendi @ 02:10:57 ---------- Yazıldı @ 02:10:35 ----------

en azından bir telefon için öyle

ismail010

Üye
sağol :)

ismail010

Üye
abi özel mesajdan olmıcak yer yetmiyo benim burdan söylesen ne yapmam gerektiğini kaydetmesi için..

ismail010

Üye
telefon E63

eren3546

eren3546

Üye
beş para etmez bi program
bildiğimiz ses kayıt programı
radio dan kayıt falan da yapmıyor
programı denemeden yorum yapan arkadaşlar teşekkür etme hastalığımı var sizde.....

muzo52

muzo52

Üye
5800 çalışmıyoooooooooooooor da olmadıııııııııııııı

cammy

Üye
emeginize sağlık ustam. ALLAH RAZI OLSUN

simavli3443

Üye
sağol güzel program

umutunlu

umutunlu

Üye
Öncelikle belirteyim ben bu programı bir zamanlar bir yerlerden buldum ama bir türlü nerden bulduğumu hatırlayamadım (Yani alıntıdır). Hafıza kartımda varmış. Birkaç küçük ayarlama yaptım ve paylaşıyorum.

Maxicepte de gördüm ama Rusça olarak paylaşılmış ve çeviren de olmamış bildiğim kadarıyla. Neyse bir sürü program denedim ama bu gerçekten çok iyi kayıt yapıyor. Sesleri çok kaliteli kaydediyor. amr ve wav olarak kaydetme özelliğine sahip.

ÖNERİLER

1- Radyodan kayıt yapacaksanız eğer, mikrofonsuz kulaklık kullanınız yoksa ortamdaki sesleri de alır. Normal kayıt nasıl yapılır onu anlatmayacağım. Siz ister radyodan isterseniz ortamdan kaydedin size kalmış.

2- Eğer kaliteli bir kayıt olsun hafızam çok derseniz ayarlardan wav seçin frekansı da en yükseğe ayarlayın. (Bu arada seçtiğinizi hafızanın ana dizinine kaydeder)

3- Son olarak da eğer boyut fazla derseniz siz yine yüksek kalitede kaydedin sonra pcden mp3 e çevirirsiniz. sesin çok da bozulacağını sanmam.

Daha önceden bunu yüklemiş ve de silememiş olanlar için ikinci uygulama daha doğrudur.

Bende eski versiyonu vardı Rusça olan. Onun üzerine yükleme yapamadım. Onun için ikinciyi update gibi ayarladım. Aynı sorunu yaşayan varsa ikinciyi kursun

Çok sağol, güzel bir program.

olivetti

olivetti

Üye
n73 te radyodan kayıt için 50 program denendi yine de olmadı :)

Üst Alt