[Quickoffice Inc] QuickOffice Pro v7.00(39) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

faceofftr

faceofftr

Üye
Telefonda herşey güzel giderken bu proyu bi yükledim sistem hatası dedi ne menüye girebildim nede ürünü kaldırabildim *#7370# sorunu çözdü :) ama bütün programlar rehber aramalar herbi b.k gitti:( kuduruyorum şu an sinirden :)

mehsell

mehsell

Üye
Güncelleştirme Hatası veriyor Ne yapmak gerekir bi yardım.. :dry:

musuchi

Üye
yüklerken hata veriyor. hata kodu olarakda 2148532241.
telefon c6-01
yazılım 025.007
0,24 sürümündede yükleme yapamıyordum. bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

musuchi

Üye
yüklerken hata veriyor. hata kodu olarakda 2148532241.
telefon c6-01
yazılım 025.007
0,24 sürümündede yükleme yapamıyordum. bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

yardımcı olabilecek var mı?

deathlesshe

deathlesshe

Üye
:tşk:

halukrifat

Üye
Arkadaşlar belleli telefona yüklüyorum, herşey çok güzel gidiyor fakat program dosyaları açmıyor. Bu neden kaynaklanabilir?

mzoorlu

Üye
Güncelleme hatası alan arkadaşlar bende okulda denedim olmadı evde internet var güncellemiyi alınca kurulumu tamamlıyor. Kurarken internetin bulunması gerekiyor.

cenin01

Üye
eski sürümü sildim, dili ingilizce yaptım teleonumda internette var ama yine yükleme hatası diyor:( ne yapabilirim arkadaşlar. anna kullanıyorum. güncellemelerim tam.

fuzzzuli

Üye
süper bişi yalnız biri bunu bize türkçeleştirse daha süper olacak

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

umutc7

Üye
Dil ingilizce eski sürümü sildim internet var ama unable to install hatası veriyor bi yardımcı olur musunuz

blackbird48

blackbird48

Üye
ustam emeğine sağlık bende anna 25 sürümü var güncelleştirme hatası yazıo yardımcı olabilcenmi

mehsell

mehsell

Üye
Kardeş eski sürümünü sildim güncelleştirme hatası gitti şimdi de yüklenemiyor uyarısı veriyor..

Can_ON

Üye
Bende de çlışmadı malesef. Yine de emeğinize sağlık.

cepheci02

Üye
güncelleme hatası veriyor

MuRti20

Üye
yuklenemiyor :(

Dumbledor

Üye
Cok Tesekkürler Emegin icin.

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Ben bi sorun almadan yükleyip açabiliyorum, ama dosyaları açmak istediğimde açamıyor..Belle ile uyumsuz mu ?

Üst Alt