Quick Office v6.2.240 lisanslı ve güncellemesi ücretsiz (trial değil, gün sayımı yok)

Sponsorlu Bağlantılar

mcali

Üye
    Konu Sahibi
Quick Office v6.2.240 lisanslı ve güncellemesi ücretsiz (trial değil, gün sayımı yok)
Arkadaşlar telefonunuzda quick office kullanmak istiyorsanız dosyayı buradan indirin ve sign yapın, yani sertifikalandırın ve telefonunuza kurun. Kurulumdan sonra programı başlattığınızda herhangi bir mail adresi yazın ve bu mail adresini unutmayın, sorulduğunda programı register edin. Daha sonra update bölümünden güncelleme isteyin, güncelleme ücretsiz ve güncelleme sonunda size bir unlock kodu veriyor, onunla da güncellediğiniz programı tam sürüm yapabilirsiniz. 5800'da denenmiştir.
Hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: olcee, GitarN, karakurt73 ve 105 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

veyselcelik

Üye
denedim. sorunsuz office'm oldu teşekkürler.

serdaryigiter

Üye
nokia 5800 da sertifikalandırılıp denendi. desteklenmiyor hatasıyla karşılaşıldı.

ozanazy

ozanazy

Üye
Nadir bu teşekkür postunu sanırım konuya onay vermek için yazıyosun. Ama üstteki arkadaşlardan biri oldu diğeri olmadı diyor. Çalışıp çalışmadığına baksanız daha iyi olmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: sago:ogas ve general-84
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
deneyelim

mcali

Üye
    Konu Sahibi
daha önceden yüklenmiş ofis varsa onu kaldırıp tekrar deneyin, bir arkadaşın 5800 telefonunda öyle olmuştu, onu kaldırıp yükledik oldu. Kolay gelsin.

fgurses

fgurses

Üye
harika ;) birde adobe reader olsa ne güzel oldurdu

• Beğen
Tepkiler: ahmetc503

ebu_23

Üye
Nokia 5800'da yuklemeye calistim ama "Güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez". dedi ve yuklemedi. buna ne dersiniz?

mcali

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceki sürümlerden birisi varsa kaldır ve bunu tekrar yüklemeye çalış, ayrıca programı kendi telefonuna göre sertifikalandırdın mı? Yüklemeye çalıştım olmadı derseniz sizi net olarak anlayamayz.

veyselcelik

Üye
office için teşekkürler. bu yöntemle adobe reader yüklenmez mi? denedim ücretsiz güncelleme yok sanırım adobe'de

sert_seri

Üye
teşekkürler....

lombat66

Üye
ya güncelleme hatası veryor yardımmmm

mahmut_hoca

Üye
n79 kullanıyorum... verdiğin program yüklenmiyor kardeşim... güncelleme hatası veriyor...

çözümü hakkında bilgisi olanlar paylaşırlarsa makbul olur...

milestone

milestone

Üye
teşekkürler,gayet güzel çalışıyor...

kullanamadim

Üye
çözüldü :)

BARAnCUDA

Üye
ben daha yeniyim symbian'a ve programı indirip sign yapın yani sertifikalayın demişsiniz ama bunu nasıl yapmamız gerekiyor?

umutgidik

umutgidik

Üye
Çokj güzel. Teşekkürler

alfan

Üye
allah razı olsun:sarıl:

Üst Alt