Quick Office 6.2.240 (Temel Pakete İhtiyaç Yok)

Sponsorlu Bağlantılar

gorkemasd

Üye
    Konu Sahibi
Quick Office 6.2.240 (Temel Pakete İhtiyaç Yok)

Yapılması gerekenler;

1-)Eski versiyon office programınız varsa lütfen kaldırınız.
2-)Programı signed yapınız.
3-)Telefona upload edip, programı install ediniz.
4-)Programı açıp trial modu seçip güle güle kullanınız.

Trial mode süresi 11709702 gündür buda yaklaşık 32100 seneye tekabül eder. :aha:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nbek, orhannerkiz, muhammetttttt ve 78 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

aryscat

aryscat

Üye
Sağol kardeş. Ellerin dert görmesin. Hemen indiriyorum

hacilarli17

Üye
sertifika hatası veriyor ne yapmalıyım? teşekkürler.

tolgabc

Üye
Sözde bu 6.2 sürümü için şöyle diyorlar.. Ama ben yapamadım, ilgilenen olursa sevinirim..

gorkemasd

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben kendim yükledim ve herhangi bi sorunla karşılaşmadım bu programda. Fakat yaşadığın herhangi bi sorun varsa bana pm atabilirsin.

@hacilarli17
kardeşim öncelikle programı signed yapman gerekiyor, bunun içinde biraz araştırma yapıp kişiye özel sertifikalama işlemini yapman gerekiyor.

fahrettin0322

fahrettin0322

Üye
temel paketi kaldıramadım o yüzden güncelleştirme hatası veriyor ne yapmam lazım?

gorkemasd

Üye
    Konu Sahibi
aldığın hata base package olmadığı için ne programı yükleyebiliyorsun ne de silebiliyorsun o yüzden ilk önce aşağıdaki linkten base package indir ve telefonuna yükle ardından silme işlemini gerçekleştirip bu programı yükleyebilirsin.

tolgabc

Üye
Sözde bu 6.2 sürümü için şöyle diyorlar.. Ama ben yapamadım, ilgilenen olursa sevinirim..
Nadir, arkadaşım burada sizlere de yönelik olarak bir bilgi verdim ve siz onu kaldırdınız? Neden böyle bir şey yaptınız?

gorkemasd

Üye
    Konu Sahibi
Nadir, arkadaşım burada sizlere de yönelik olarak bir bilgi verdim ve siz onu kaldırdınız? Neden böyle bir şey yaptınız?

bir bakıma haklılar ordan aldığın bilgiyi ordaki insanlara sorman daha mantıklı burada o linki verip bizden cevap beklemen çokta normal bi davranış değil. :nono:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici

tolgabc

Üye
başka bir foruma yönlendirmek yasak kardeşim..
Biraz dikkat edip, benim gösterdiğim haber ve yazdığım mesajı okusanız böyle bir mesaj yazmazdınız. Ayrıca bu haber ve sertifika gibi şeyler olmadan direk Nokia kullanıcıları (bkz.Nokia uygulamaları bölümündeyiz) için ücretsiz ve sınırsız quickoffice kullanmayı gösteriyordu, fakat ben bunu denildiği gibi yapamadığımı, belki bu forumda birkaç bilgili arkadaştan yardım istendiğimi yazmıştım..

Bu mesajım belki de bu forumdaki son mesajım olur, böyle zihniyetin yanlış olduğunu düşünerek sizlere hayırlı günler dilerim.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Biraz dikkat edip, benim gösterdiğim haber ve yazdığım mesajı okusanız böyle bir mesaj yazmazdınız. Ayrıca bu haber ve sertifika gibi şeyler olmadan direk Nokia kullanıcıları (bkz.Nokia uygulamaları bölümündeyiz) için ücretsiz ve sınırsız quickoffice kullanmayı gösteriyordu, fakat ben bunu denildiği gibi yapamadığımı, belki bu forumda birkaç bilgili arkadaştan yardım istendiğimi yazmıştım..

Bu mesajım belki de bu forumdaki son mesajım olur, böyle zihniyetin yanlış olduğunu düşünerek sizlere hayırlı günler dilerim.
bizden yardım isteseydiniz size nasıl yapacağınızı gösterirdik..zihniyet yanlış değil..başka foruma yönlendirmek yanlış...

msdef

msdef

Üye
Telefonu ilk aldığımda içinde bir office programı vardı,
1.sorum: bu Temel paketi bunun üstüne mü kuruyoruz?
2.sorum: Eğer kurmuyorsak bu üstünde gelen programları nasıl telefondan kaldıracağız?
3.sorum: Telefonla gelen program kendini bedava olarak "Quick office AM 6.0240" ye yükseltiyor, e-mail isteyip register ediyor, Temel paket bu mu oluyor?
Şimdiden teşekkürler

tamcoskun

tamcoskun

Üye
Teşekkür ederim.Bende 5800 işe yaradı.

gorkemasd

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu ilk aldığımda içinde bir office programı vardı,
1.sorum: bu Temel paketi bunun üstüne mü kuruyoruz?
2.sorum: Eğer kurmuyorsak bu üstünde gelen programları nasıl telefondan kaldıracağız?
3.sorum: Telefonla gelen program kendini bedava olarak "Quick office AM 6.0240" ye yükseltiyor, e-mail isteyip register ediyor, Temel paket bu mu oluyor?
Şimdiden teşekkürler

eğer telefonunda böyle bir özellik yüklü gelmişse, crac kli bir programla uğraşmana gerek yok diye düşünüyorum. Sende olan program büyük olasılık tam pakettir ve e-mail yoluyla register etmeni öneririm. ama dersen ben telefondaki programı kaldırmak istiyorum. o zaman; ayarlar->uygulama yöneticisi-> yüklü uygulamalar -> (ardından kaldırmak istediğin program)

mumi_abi

mumi_abi

Üye
saol kanka süper oldu

asaribaba

Üye
tşekkürler şimdi yüklüyorum...

--------------- Ekleme ---------------

yükledim düzgün çalışıyor açılırken trial versiyonla devam edilsinmi diye her sferinde soruyor ama sonuçta çalışıyor ellerine sağlık....

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler:oke:

Üst Alt