Qt v4.07(401) + Qt Webkit v4.08(0) + Qt Mobility v1.02(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

uribaju

uribaju

Üye
teşekkürler bunu ben depo hafızasına kuruyorum acaba telefon hafızasına mı kurmak gerek?

haliloz95

Üye
arkadaşlar ben nokia shop tarafından alman annası çakılan annazedelerdenim :D bunu yüklersem sorun biter mi?

realplayer2

realplayer2

Üye
dosyalar silinmiş upload edilen siteden rica etsem başka bi yere tekrar yukleyebilir misin

freelion

Üye
Teşekkür ederim, şu anda indiriyorum.

mdogan58

Üye
thankss.....

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
dosyalar silinmiş upload edilen siteden rica etsem başka bi yere tekrar yukleyebilir misin

Link sağlam.

Alternatif linkler:

Teşekkürler.

defectboy

Üye
ben bunu yükledikten sonra telefonumda işcep çalışmamaya başladı sorun nerde acaba?

nigzes1907

nigzes1907

Üye
hiçbirini yükleyemiyorum neden acaba uygulama yüklenemiyor hatsı veriyor hersefeinde :S

hzl0106

Üye
teşekkürler

efendisiz85

Üye
teşekkürler kardeş eline sağlık

furqannn

Üye
benim n73 üm var. qt bileşeni eksik hatası veriyor. bir sürü siteden qt bileşeni falan indirdim. hepsinde sertifika hatası veriyor...

baronza

Üye
Slm arkadaşlar qt mobity yüklledim doğru yükledim onuda bilmiyorum 4.7.3 versiyonu ama konuş kedi köpek vs yüklediğimde qt eksikdiyor yardımlarınızı bekliyorum

drfuchez

drfuchez

Üye
sayfaya yukleseydin keske indiremiyoruz tlf dan nete giriyoruz dowload linklerinden indirilmiyor

savarona22

savarona22

Üye
arkadaşlar bu programı yukledikten sonra nokia magaza calısmaz oldu.kaldırdım yine calısmıyo.nokia magazayı kaldırdım tekrar yükledim yine acılmıyo yardım lütfenn. tel x7

joe_cenk

joe_cenk

Üye
:tşk:

massari

Üye
Süresi geçmiş sertifika :(

maydec

maydec

Üye
teşekkürler

by_samci

by_samci

Üye
sitede sorun var başka yerden ver indirilmiyo konu ölü

oguz0625

oguz0625

Üye
güncelleştirme hatası diyor. çözümü var mı ? yüklü uygulamalarda eski sürümünü bulamıyorum kaldırıp bunu kurmayı deneyecektim ama yok.

Üst Alt