QT BİLEŞENİ (ÇÖZÜLDÜ)

Sponsorlu Bağlantılar

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
QT BİLEŞENİ (ÇÖZÜLDÜ)
Nokia E6 tema yükledim ve temayı telefona uyguladım.
Sonra ekran gitti kapandı açılmadı. Açmaya çalıştım açılış ekranı geliyor gidiyor. Kısacası hard format atmak zorunda kaldım.
Sonra telefona uygulama yüklerken Qt bileşeni hatası verdi. Bulduğum QT 4.7.4 yükleniyor ancak olmuyor. Mesela applist yüklemeyi istiyorum bana QtMobility sürümü 1.02(0) lazım diyor. Bende 1.02(0) bulup yüklemeyi denediğimde güncelleştirme hatası diyor ve yüklenmiyor.
Tekrar hard format yapıp denendi, aynı.
YARDIM :close_tema:
Allah aşkına bi yardım, lütfen Allah aşkına...
Güncel+

kadikoy

kadikoy

Üye
symbianlarda malesef kendi teması haricinde tema yüklenince hata oluşuyor.
defalarca başıma geldi.özellikle hareketli temalardan uzak dur.mümkünse sadece resimli tema kullan.
QtMobility sürümü 1.02(0)nü bulunca burda link atarım.
alın size 3 tane link;

download yazan yerlerden indiricen.kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
symbianlarda malesef kendi teması haricinde tema yüklenince hata oluşuyor.
defalarca başıma geldi.özellikle hareketli temalardan uzak dur.mümkünse sadece resimli tema kullan.
QtMobility sürümü 1.02(0)nü bulunca burda link atarım.
alın size 3 tane link;

download yazan yerlerden indiricen.kolay gelsin.
Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Ancak güncelleştirme hatası veriyor. Mevcut olanı kaldırıp denersemde YÜKLENEMİYOR yazıyor. Bi türlü çözüm bulamadım :(

Bi qt işini çözsem artık tema indirmiycem.
Öyle kotu bir sey ki bu olmadı tamam dedim başka uygulama denerkende qtwebkit baska surumunu istiyor. Onda da istedigi surumu yuklemeye çalıştığımda aynı şekil "güncelleme hatası" yazıyor. Mevcut olanı kaldırırsamda yükle dediğimde "yüklenemedi" yazıyor.
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. :( :(

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
ben birsürü tema yaptım ama hata almadım?

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
ben birsürü tema yaptım ama hata almadım?
Bilmiyorum. Ben buradan bir kac tane indirdim. Nasilmis bakiyim dedim. Goz atarken sondan ikinci temaya geldim. Uzerine tikladim ve temayi uygularken telefonun ekrani pirpiriklendi ve gitmeye basladi. Acmaya calistigimda da ayni sekil sonuclar aldim.

Aslinda tema C'ye yuklu degilse telefon kapaliyken bilgisayara takinca silebiliyormussun ama bilmiyordum. Basina gelen olursa lutfen hard format atmasın. :(

Halen çözülmedi, aynı.
Qt mobility 1.0.2 istiyor ama yuklerken yuklenemedi yaziyor. 1.01(3) yukleniyor ama uygulamalar 1.0.2 istiyor. 1.0.(3) kaldirmadan kurmayi denersemde guncelleme hatasi veriyor.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
  • Beğen
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle uzun uğraşlar sonrası sonuç alabildim.
Nasıl çözdüğümü anlatıyım.
sitesinden Product Code kısmından telefonuma ait olan kodu arattım. Benimki gümüş rengiydi ve kodu 059G0W4'tü.
Arama sonucu toplam 18 adet dosya çıktı ve hepsini indirdim.
Sonra bu linkteki konu yardımıyla videoyu izleyerek phoenix ile telefona dead flash attım.
Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)
--------İlgilenen herkesten Allah Razı olsun.--------
Kardeşim cihazına evolsu kuruyorsun keyfine bakıyorsun mis gibi :)
Evols™ [26.06.2013] buda konusu n8-e7-c6 gibi telefonlarımda hep evols yüklüdür ilgili arkadaşa çok teşekkür ediyorum klavyesi dert görmesin :bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:
Nokıa flaş atma konusuda içeirisinde mevcut alternatif olarakta
Yeni Nesil Best İle Hızlı Flash Atma (Phoneix Jaf Tarih OLUYOR)
YArdıma ihtiyacın olursa buradan veya özelden muhakkak yaz
Kolay gelsin :)
Sende sağol Abi. Eğer gerekirse bunu yüklerim. Orjinal yüklediğim için gereksiz uygulamalar var ama şuanlık işimi görüyor. Sende çok sağol Abi.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Öncelikle uzun uğraşlar sonrası sonuç alabildim.
Nasıl çözdüğümü anlatıyım.
sitesinden Product Code kısmından telefonuma ait olan kodu arattım. Benimki gümüş rengiydi ve kodu 059G0W4'tü.
Arama sonucu toplam 18 adet dosya çıktı ve hepsini indirdim.
Sonra bu linkteki konu yardımıyla videoyu izleyerek phoenix ile telefona dead flash attım.
Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)
--------İlgilenen herkesten Allah Razı olsun.--------

Sende sağol Abi. Eğer gerekirse bunu yüklerim. Orjinal yüklediğim için gereksiz uygulamalar var ama şuanlık işimi görüyor. Sende çok sağol Abi.
Ne demek kardeşim yardimlasmak için bu forumdayiz :bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

• Beğen
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA E6 Dead Flash Dosyaları, Nokia E6 Flash File/Firmware, RM-609 (Nokia E6 Belle Refresh) (LİNK) diye uzun uzadıya bir konu açtım. Ama güzel oldu bence. Burada phoenix ile flash atmak için gerekli olan E6 Firmware linkleri kalıcı olarak kalıcak.

Orjinal yazılımda gereksiz programlar çok(ovi mağaza vb. gereksiz, artık Nokia'nın desteğini çektiği programlar). İsteyen osmnbabaoglu'nun yukarıda dediği gibi Evols™ [26.06.2013] indirip aynı şekil phoenix ile telefona flash atarak kurabilir.

"Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)"

İlgilenen herkese tekrardan çook teşekkürler, Allah razı olsun herkesten.

• Beğen
Tepkiler: osmnbabaoglu
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
NOKİA E6 Dead Flash Dosyaları, Nokia E6 Flash File/Firmware, RM-609 (Nokia E6 Belle Refresh) (LİNK) diye uzun uzadıya bir konu açtım. Ama güzel oldu bence. Burada phoenix ile flash atmak için gerekli olan E6 Firmware linkleri kalıcı olarak kalıcak.

Orjinal yazılımda gereksiz programlar çok(ovi mağaza vb. gereksiz, artık Nokia'nın desteğini çektiği programlar). İsteyen osmnbabaoglu'nun yukarıda dediği gibi Evols™ [26.06.2013] indirip aynı şekil phoenix ile telefona flash atarak kurabilir.

"Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)"

İlgilenen herkese tekrardan çook teşekkürler, Allah razı olsun herkesten.
Ne demek her zaman :bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

• Beğen

Üst Alt