QT 4.7.2 çıktı!!! Tüm Ovi Store sorunları çözüldü... (07.03.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

olciay

olciay

Üye
Program tam sürümmü yoksa deneme sürümmü ? Ayrıca ne gibi değişiklikler kapsamakta ? Son olarak tüm bileşenleri içeriyormu ?

melgklay

melgklay

Üye
ya geçin onları bu paket yüklü iken ovinin çalışması için yol buldunuzmu onu söyleyin

ЯReiS

ЯReiS

Üye
bendeki ovi store gayet guzel calisiyordu yenide guncellemistim..taki bu konuyu gorup bu yeni surumu yukleyinceye kadar..yukledim ve simdi ovi store acilmiyor..denemedik yol kalmadi(flashlama disinda)..bir yolunu bulupta paylasan olursa super olcak..tesekkurler

melgklay

melgklay

Üye
ya herkes bi yolunu bulduğunu iddia edio ama maalesef yok.. bendeki sebepsiz yere gitmişti pr 1.1 yükledim yine gelmedi.. bilmiyorum artık umudumu kesecem ya

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
ya herkes bi yolunu bulduğunu iddia edio ama maalesef yok.. bendeki sebepsiz yere gitmişti pr 1.1 yükledim yine gelmedi.. bilmiyorum artık umudumu kesecem ya
bunu bırak sen bu programı yükledikten sonra bubbles le gelen Qt Da yüklenmez oldu azı uygulamalarım çalışmıyor :off::off::off:

emre1802

Üye
dostum adam gıbı yardımcı ol mılletın cogu programı calısmaz oldu ve benımde zorla kasınıoysun galıba bazı seylerı yemek ıcın adam gıbı acıklama yap duzelsın bu durum

Üst Alt