Qoosaver Ekran Koruyucu Gecikme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

C.Venturas

C.Venturas

Üye
    Konu Sahibi
Qoosaver Ekran Koruyucu Gecikme Sorunu
Merhabalar,

E7 Telefonumda qooSaver V1.05[0] yüklü fakat ekranı kilitlemek için komut verdiğimde yaklaşık 1.5 saniye bekledikten sonra kilitleniyor. Ayrıca kilidi açmak için komut verdiğimde ekranın aktif hale gelmesi 1.5 saniye sürüyor ve Nokia Sleeping Screen Olsun kendi standart ekran koruyucusu olsun oldukça seri çalışıyor. Bu uygulamaya özel bir durum. Ek olarak cihazımda Belle Refresh yüklü.

Bu sorunu denediğim bütün 1.Nesillerde gördüm.

Ekran koruyucusu çok fonksiyonel ve güzel ancak gecikme sorunu nedeniyle vazgeçmek durumunda kalıyorum.

Siz de yaşıyor musunuz, bunun çözümü nedir?

gardi

gardi

Üye
808 fp2 de de öyle tam uyumlu değil malesef bende aynı gecikme sebebiyle devamlı ekran koruyucuyu kapalı tutuyorum..

C.Venturas

C.Venturas

Üye
    Konu Sahibi
808 fp2 de de öyle tam uyumlu değil malesef bende aynı gecikme sebebiyle devamlı ekran koruyucuyu kapalı tutuyorum..
Demek 2.nesilde de öyle. Geliştiricinin bir şeyler yapması gerek anlaşılan. InşAllah Yeni sürümlerde düzelir. Uygulamayı satın alan arkadaşlar durumu mağaza yorumu olarak anlatırsa iyi olur. Veya geliştirici ile iletişim kurmak da faydalı olur ama nereden bulacağız adresini..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Qt ile yapıldığından o kadar gecikme olması normal.

C.Venturas

C.Venturas

Üye
    Konu Sahibi
Qt ile yapıldığından o kadar gecikme olması normal.
Peki QT uygulamalarını hızlandırmanın bir yolu yok mu?

Ayrıca sanırım Nokia Sleeping Screen de QT ama onda hiç gecikme olmuyor?Arkadaşlar sorunu 1.5.4 sürümü ile çözdüler

• Beğen
Tepkiler: gardi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Peki QT uygulamalarını hızlandırmanın bir yolu yok mu?

Ayrıca sanırım Nokia Sleeping Screen de QT ama onda hiç gecikme olmuyor?Arkadaşlar sorunu 1.5.4 sürümü ile çözdüler

Kullanılan Kod Farkı Var, Örnek Olarak, Siz Kendi Platformunuza Uygulama Yaptınız, Bir Başkasıda Yaptı. Bu Durumda Kimin Ki Daha Stabil Çalışır. Ama Zamanla Bilgiler Öğrenildikçe İkiside Aynı Seviyeye Gelir..