SMS QKSMS - Open Source SMS Plus v3.7.10 (TÜRKÇE) GÜNCEL

Mamicuk

Mamicuk

Üye

QKSMS - Open Source SMS Plus v3.7.10 (TÜRKÇE)

QKSMS hiç kullanmadığınız en güzel mesajlaşma deneyimidir. Stok mesajlaşma uygulamasını değiştirin ve tekrar tekrar kullanın.

QKSMS+
Temiz ve önemli konulara odaklanan olanak sağlayan, güzel, sezgisel ve karışık olmayan bir tasarım.

Uyarlanabilir temasına tüm uygulama veya herhangi bir konuşma milyonlarca renk herhangi birini kullanın.Başlıca temas bildirimleri kolayca öncelik ve mesajlarınızı ayırt etmenizi sağlar. Manuel ve otomatik gece modu bulunmakta.

Özel
Kolayca konuşmaları engellemek ve kara liste yönetmek

AÇIKLAMA: TÜRKÇE ÇEVİRİ @Mamicuk
MAXİCEP FORUM ÜYELERİNE ÖZEL PAYLAŞIMDIR

:nono::nono::nono:DİKKAT MESAJLARDA KİŞİ GÖNDERMEYİ ŞU ARA DENEMEYİN ÇÜNKÜ MMS OLARAK ALGILIYOR VE EKSTRA VERİ ÜCRETİ UYGULANMAKTADIR.:nono::nono::nono:

v3.7.10 Yenilikler
*Arama sonuçlarında arşivlenmiş konuşmalarıda dahil et
*Sayısal olmayan adresleri manuel olarak engellemeye izin ver

*Düzelti. MMS göndermiş gibi görünüyor
Düzeltildi. Yeni konuşmalar bazen görünmüyor

Ayrıca
Premium Plus'ın özellikleri açık;
Engelli/Kaldırılmış istenmeyen İzinler + Alıcı ve Servisler;

Analizler/Çökme Bildirimleri devre dışı

BİR TEŞEKKÜR'Ü ÇOK GÖRMEYİN.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vedat1966, TheNightMare., Jokerr33 ve 12 diğerleri

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: burnaz__

rewaz

Üye
Eline sağlık teşekkürler

• Beğen

aycan54

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
kartal3x

kartal3x

Üye
Teşekkürler ustam

• Beğen
esescan

esescan

Üye
emeğinize saglık tesekkurler :tşk:

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Kulananlar memnun mu ?

kadikoy

kadikoy

Üye
teşekkürler eline kalemine sağlık.

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
KONU GÜNCELLENDİ ARKADAŞLAR :box:box

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Konu anlatımı devrik olmuş , bu anlatımı anlamak için kafa yormak lazım. Tam olarak ne iş yaptığını anlamış değilim. Bunu niye diyorum hiç bu uygulama ile tanışmamış ve içerik olayına takılan bir kullanıcı olarak düşünüyorum . Beğenirsem android cihaz kullanan arkadaşlarıma bu uygulamayı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: burnaz__ ve sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
@MAERKEK spoiler bağlantı içine yazılmış açıklama muhtemelen kullandığımız cihazdan dolayı göremiyoruz...
Konu sahibinin, uygulamanın amacı hakkında iki satır açıklama yapması faydalı olur, paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Konu anlatımı devrik olmuş , bu anlatımı anlamak için kafa yormak lazım. Tam olarak ne iş yaptığını anlamış değilim. Bunu niye diyorum hiç bu uygulama ile tanışmamış ve içerik olayına takılan bir kullanıcı olarak düşünüyorum . Beğenirsem android cihaz kullanan arkadaşlarıma bu uygulamayı tavsiye ederim.
Sadeleştirildi.. Seveceğinizi umuyorum Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve sinan yüksel
Mamicuk

Mamicuk

Üye
KONU GÜNCELLENDİ YENİ SÜRÜM EKLENDİ ..

Mamicuk

Mamicuk

Üye
KONU GÜNCELLENDİ. NORMAL SÜRÜMÜNÜ PLAY STOREDEN YÜKLEYİP SATINDA ALABİLİRSİNİZ. TÜRKÇE ÇEVİRİ HER İKİSİNE DE GÖMÜLÜDÜR.

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Yeni Sürüm v3.3.5 çıktı ancak TÜRKÇE çevirisini yapmadan yayınlandığı için paylaşmadım. Mesaj Zamanlama özelliği aktif edildi sadece. İlerleyen sürümde Güncel çeviri ile paylaşacağım ayrıca Play storeden de indirdiğinizde TÜRKÇE olarak kullanabilirsiniz..

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Hemen indirilebilir siteye yükledim güncelledim. İndiremeyenler PM ATSIN ..

mylove78

Üye
Deneyelim bakalım nasıl. Teşekkürler..

Mamicuk

Mamicuk

Üye
KONU v3.6.1'e güncellendi :turkiye:

Mamicuk

Mamicuk

Üye
SÜRÜM 3.6.6 EKLENTİ OLARAK EKLENDİ. PREMİUM SÜRÜMDÜR. PLAY STORE'Den indirildiğinde SATIN ALMAK GEREKTİRİR.

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Tam sürüm adını bilmiyorum ama v3.6.9 veya 4.0.0 olarak çok yakında gelecek yeni özelliklerle ..

Üst Alt