Python Nedir ? Phyton Hakkında Genel bilgi s60 - Python İndirme İşlemi

Sponsorlu Bağlantılar

konyarapp

Üye
Tesekkurler..buarada tsk'ya basarken su cikti karsma - www.maxicep.com/post_thanks.php?do=post_thanks_add&p=716378&securitytoken=1281048508-a9004e00e943b8a27efd8e296d200ec75e4a63fc

bnm bi sorum var abi. Simdi tamam iletism sistemidr die dusunulim. Peki ama bu neye yariyor bu program??? .pyc dosyasini acarda neye yariyo simdi bu ? )) bn 5630umdam APP. UPDATEden indirmis yuklemisim cihazima bunuda ama bi normal yukledigmz program gibi hani icon falan bulamadmki hcbir yerde. Bi tek APP.MANAGERde gösteriyor ki ha böyle bi proram yuklu cihazina ))) tam olarak ne ise yariyo abi, biraz acklama versen sevinirim...ben ilk sey olarak dusundum, hani telf modemiycin driver mriver gibi, intrnetn hizina etkileyecek bi program olarak blmstm ama hic programda degilki, driver gibi bi yazilim acamadigim :)

aciklamani bekliyorum sabirszlkla))

evett aynen katılıyorumm

eyup007

eyup007

Üye
python bir programlama dilidir.. .py uzantılı olarak yazılmış dosyaları açabilmenize yarar python..

moskovalı

moskovalı

Üye
sağol

LaN*

LaN*

Üye
N73 te çalışmıyor

5arg0n

5arg0n

Üye
güzel paylaşım sağol kardeş

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Saglik Boyle guzel Paylasimlarinin Devamini dilerim.
:maxicep:
Maxicep ailesiyle Mutluyuz...

nesto3

nesto3

Üye
Teşekkürler :smartass: :smartass:

orhanmmm

Üye
bunlar çalışmıyor :D

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
saolasın

barx77

Üye
paylaşım için saol bendede yüklü bu pythonmudur nedir. Merak ediyordum py ve pyc uzantılı dosyalar hangileri neler.:hmmm

Legend King

Legend King

Üye
teşekkürler

*-king-*

*-king-*

Üye
kardeşim bu phyton 5800 gibi telefonları kapsamıyo herhalde

aagkn

aagkn

Üye
teşekkürler yararlı bir paylaşım olmuş

menzil957

menzil957

Üye
teşekkürler

romeo560

Üye
kardfeş
benim telefon 6630 bu telefona uygun linlherden birini tıklayıp bilgisayara şindirdim telefona attım fakat yklmeye gelince gevenlik hataSI diyor ne yapmalıyım.

matrax_mustafa

Üye
arkadaşlar ben indirdim n 95im war ama yükleyemedim
lütfen yardım edermisiniz:bigstar:

the_jolly

the_jolly

Üye
teşekkürler

Genzo *

Genzo *

Üye
Cok. SagoLasın Kardesım.