Python Mega Modul Pack Unsigned s60 3rd

Sponsorlu Bağlantılar

erdem1365

erdem1365

Üye
mudur ben pro yu yukledim ama ekrana gelmedi hafiza kartinda sadece dosyalari var anlamadim gitti:(

aşkman

Üye
bende kuramadım sertıfıka hatası verıo n 73 telefonum ya ne olur bu sertıfıka hatasını kaldırmak ıcın bı program verın
pls

onlinevirus

onlinevirus

Üye
akrdaslar glz emege saygılar ama bu sefıtıka sorunu nasıl ortadan kalkacak 1 yardımcı olursanız plz

emesut

emesut

Üye
Yüklemeden önce lütfen uygulama yöneticisine girip eski versiyon mega modul pack ve accelerometer plugin'nin yüklü olup olmadığını kontrol edin.
Yüklü ise kaldırın ve yeni versiyonu yükleyin..

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkürler

dumangozlu

Üye
eline sağlık

yarkinus

Üye
ya alah aşkına bırı sıgned ını koyabılırmı yada sıggned yapıp verebılır mı ?!? xS lütfen yardım edın

subay09

subay09

Üye
arkadaşım eline emeğine sağlık ama güncelleme hatasından bir türlü yükleyemiyorm yardımcı olsan.N95AccelerometerPlugin - Python v1.4.2 OS9 - PythonScriptShell v1.4.2 OS9 telde yüklü hepsini kaldırdım ama olmadı tel N95 ve hackli

benhjk

benhjk

Üye
saol allah razı olsun

sedisedisedi1

Üye
eline sağlık teşekkürler

rotasizkaptan9

Üye
eline sağlık serifikaladım hemen yüklendi n95 8gb

olgunmadak

Üye
opda.net.cn den sertifika alıp kolayca yükleyebilirsiniz...
Hack yaparak sertifika ya gerek kalmadan da kullanabilirsiniz... Bunun için de HELLOX2 yi öneririm 3 dk da tüm herşeyi hallediyor...
6220 c1

rapman

rapman

Üye
sitede telefonu hacklemek ile alakalı bilgiler var hellocarbide secman falan ama benim N95 v31 olduğu için hiçbirini kullanamıyorum ve doğal olarakta sertifika hatasını aşamıyorum :( ara sıra tarihi değiştirince oluyor ama maalesef her zaman değil :(

Crixus07

Crixus07

Üye
bu guncellestırme hatasını duseltecek bırı yok galıba

mutlu772

mutlu772

Üye
teşekkürler eline sağlık

habbuj

habbuj

Üye
ç..ok sağol kardeş

rapman

rapman

Üye
telefonumu hackledim ve programı rahatlıkla kurdum.ama hala bazı uygulamaları açamıyor.mesela Niime.py adlı uygulamaya tıklıyorum,no module name wx hatası veriyor gene.acaba neden çözemedim hala :hmmm

hllcnr

Üye
tskler