Puk Kodu Öğrenmek ( Puk Kodu ile Pin Kodunu Değiştirmek ) Öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

asder_fs

asder_fs

Üye
teşekkürler :-)

büşra adıvar

Üye
ya kafaı yicem şifreyi saik gibi yanlış girdm .aramadan olmuou yaaaaa.çok acil yardımcı olun lütfen

--------------- Ekleme ---------------

yardm istiormmm ne biçim sitedir buuu yaaaa.msjlarımı okuyamıormmmmm :(

darkles12

darkles12

Üye
guzel paylasım sagol

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
ya kafaı yicem şifreyi saik gibi yanlış girdm .aramadan olmuou yaaaaa.çok acil yardımcı olun lütfen

yardm istiormmm ne biçim sitedir buuu yaaaa.msjlarımı okuyamıormmmmm :(

Sorun tam olarak nedir. Biraz açıklayıcı yazarmisin?

abc69

Üye
teşekkürler

XXX_ADANALİ_XXX

Üye
yaw bn telefonu 2. el aldım bnden önce kim kullanmıssa tek 1 kere pin girme hakkını bırakmıs bnde girdim iptal oldu puk istio şimdi yaww bnde kontürde yok arıyak müşteri hizmetlerini nette görüşme imkanı varmı arkadaslar bi yard|m ederseniz sewinirim ;)

celil__063

Üye
süperr

telefon13

Üye
slm ben bitlisten ben turkcell puk kodumu bulamıyorum burdan öğrenebilir miyim?öğrenebiliyorsama da nerden öğrenebilirimmm bana yardımcı olabilir misinizz??

simaros

simaros

Üye
saol çok isime yaradı

petrificus12

Üye
Pin Kodunuzu 3 kere art arda yanlış girmeniz durumunda, pin kodunu tekrar belirleyebilmek için puk koduna ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda, 3 büyük operatörden puk kodunuzu nasıl öğrenebileceğinize değineceğim.

Turkcell Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

• 444 0 532 arayarak, puk kodunuzu istediğinizi belirttikten sonra sizden istenen kişisel özel bilgilerinizden sonra, PUK kodunuz size bildirilecektir.
  • ' nden de Puk kodunuzu öğrenme menüsünden, puk kodunuzu görebiliyorsunuz.
* Turkcell online işlem merkezine kaydınız yoksa, SIFRE yazıp 2222' ye göndermeniz taktirde, gelen SüperŞifre' niz ile giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

• Vodafone Hatlı Cep telefonunuzdan 7000 yada 444 0 542 yi arayarak, ile konuşarak, PUK Bilginizi alabilirsiniz .
  • Vodafone web sayfasından, sistemine giriş yaptıktan sonra, Sol menüde Abonelik İşlemleri > Pin & Puk menüsünden, puk bilginizi görebiliyorsunuz ..
* My Vodafone' a üye değilseniz, tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.

Avea Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

• Avea hatlı cep telefonunuzdan 500' ü, diğer telefonlardan 444 1 500 Numaralı Avea Müşteri Hizmetleri' ni arayarak, güvenlik gereği istenen bilgileri verdikten sonra PUK kodunuzu temsilciden öğrenebilirsiniz.
Belirtmem gerekir ki; PUK Kodu sadece PIN kodunun yanlıs girildiği durumda gerekli olmayabilir. Eğer PIN kodunuzu unuttuysanız da, PUK kodu ile değiştirebilirsiniz. Yani PIN Kodunun 3 kere yanlıs girilmesi durumunda PIN kodunun kilitlenmesini beklemeden, PIN kodunuzu PUK ile istediginiz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Bunun için: Telefonunuzun arama kısmına numara olarak:
Pin1 Kodu Bloke Çözme : **05*Puk Kodu*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Kodu Bloke Çözme : **052*Puk 2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pin1 Kodu Değiştirme : **04*eski pin*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Kodu Değiştirme : **042*eski pin2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu
İyi Forumlar ...
Not: Alıntı değildir, kopyalamayınız ..

Eyw teşekkürler

Sacho

Üye
Mesj aTaßiLmemiz için önCe Telefon'u açmamız lazım .. açadan nasl mesj qöndereceksek artık... ßiz aradık turkcell'i ama orada da şunu tuşla bun tuşla halledemedik bir türlü :/ turkcell ßayisine qidince öqreneßilio muyuz .?

korpuar

Üye
05419037691

05419037691 nolu tlf numun pin numarasını üstüste yanlış girmemden dolayı pug isteniyor yardımcı olabilirmisiniz

05419037691 nolu tlf numun pin numarasını üstüste yanlış girmemden dolayı pug isteniyor yardımcı olabilirmisiniz

karaboqa_

Üye
herşey ii güzel üye olduk da puk kodunu öörenmek amaclı üye oldum telefon kapalı. sistem de şifreyi sms olarak gönderio... mantıksız olmuş dmi ? evet.

nurgül doğan

Üye
üzerime kayıtlı 5057891756 numaralı hattım yanlış pin kodum bloko oldu puk numarası istiyorum gereğinin yapılmasını istiyorum iletişim no 5057891757

5407

Üye
Tesekkürler.

saadet xd

Üye
çok saolun çok işime yaradı :D :D

minik_molla

Üye
mbr yaa ben türkseli arıyorum numaramı girdiyo giriyorum ama yanlışçevirdiniz diyo deli oldum bileniniz varsa söylermisiniz

manyakoş

Üye
tşk

neco98

Üye
pofffff

kol@j

kol@j

Üye
paylaşım için teşekkürler...

Üst Alt