Puhu TV ücretsiz bir servis mi? Puhu TV nedir


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Puhu TV nedir ve ne işe yarar merak ediliyor. Puhu TV ile ilgili tüm bilgilere kolayca erişebilirken, büyün bilgileri makalemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Doğuş Grubu son yıllarda TV kullanımı açısından daha iyiye ulaşmak için farklı projelerde bulundu.Son olarak ise bildiğiniz gibi TvYo olarak başlattığı projeye son verdi ve artık yoluna Puhu Tv olarak devam etmeye karar verdi.Puhu Tv ile Tv’yi sadece televizyonda değil aynı zamanda Smart Tv, İphone, Android ve Apple Tv’de izleyebileceksiniz.Puhu Tv’yi hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.İster mail yoluyla üye olabilirsiniz,İsterseniz de Facebook profiliniz üzerinden hızlı bağlantı yaparak üye olabilirsiniz.Puhu Tv üzerinde şu anda 203 adet yerli film ve 104 farklı dizi ve bölümleri yer almaktadır.Bu arşivlerden ücretsiz olarak faydalanabilir ve istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
Puhu Tv.jpg
Puhu Tv üzerinden kendinize ait bir üyelik oluşturabilirsiniz.Daha sonra ise izlediğiniz filmlerin yada dizilerin listesini oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda izlediğiniz bu filmleri sadece televizyonda değil neredeyse tüm cihazlarda Smart Tv, İphone, Android ve Apple Tv’de kolayca izleyebilirsiniz.Puhu Tv’nin en iyi özelliği ise Youtube üzerinde de kullanılan izlediğiniz bir filmin yada dizinin nerede kaldığını otomatik olarak hatırlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Puhu Tv’ye üye olmak gayet basit ve hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.Sadece yapmanız gereken işlem sağ üst köşeden Mail adresinizi ve Şifresiniz yazarak hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.Daha sonra ise kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

minoo

minoo

Üye
Ben ücretli sanıyordum bunu.
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bende ücretli sanıyordum bilgilendirme için teşekkürler
 
hikmet366

hikmet366

Üye
Bende öyle sanıyordum ama ücretsiz arkadaşlar ama filmlerimi hiç kaçırmadan izlediğim için ihtiyacım pek olmuyor.


Teşekkürler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Güzel uygulamaymış bilgi için teşekkürler.
 
Genc007

Genc007

Üye
Vay anasını! Beleşmiş :d:
 
Üst Alt