PUBG'ye limit geliyor!


Genc007

Genc007

Üye
Geçtiğimiz hafta Hindistan'da 16 gencin PUBG sebebiyle gözaltına alınmasının ardından oyunun yapımcısı Tencent Games flaş bir karara imza attı.

PUBG bağımlılığı tüm dünyayı ele geçirdi diyebiliriz. Piyasaya çıktığından beri sansasyonel bir etki yaratan PUBG, gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Hindistan'ın Gujarat eyaletinde bağımlılık yaptığı sebebiyle oyuna yasak getirilmişti.

Yasağa uymayan 16 kişilik genç bir grup ise tutuklanmış ve bir süre sonra serbest bırakılmıştı. Yaşanan bu olayların ardından Tencent Games, flaş bir karara imza attı. Artık PUBG Mobile'a günlük oyun süresi limiti geliyor.

Hiç ara vermeden PUBG oynayan gençler, bundan böyle oyunda 6 saatlik bir süre geçirmelerinin ardından gün içerisinde oyuna devam edemeyecek. 6 saatlik süre dolduğunda oyuncuların ekranına sürelerinin dolduğunu belirten bir bildirim gelecek.

Yasak şu anda bölgesel ve oyunculara yönelik başlamış durumda. Yani herkes için geçerli değil. Bu yasağın ilerleyen günlerde daha yaygın bir hale gelmesi bekleniyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
6 saat mi ? 2 saat bile çok. Toptan yasaklarlar inşallah :ehe
Sanki millet onun yolunu bulup başka hesaplardan oynamayacak.
Deli saçması bir oyun. Yok mermi buldum yok mazot buldum. Herşey havadan geliyor sanki :D
 
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
6 saat de azmış yani kime yetecek o süre milleti suça sürüklüyorlar
 
Üst Alt