Oyun PUBG Mobile No Recoil Macro


eren3271

eren3271

Moderator
PUBG Mobile PC hile konusuna gelecek olursak, bu PUBG No Recoil Macro hilesi olarak bilinir. İnternet ortamında çeşitli PUBG hack programları da mevcuttur. Tabii PUBG Corp. bu konuda epey sıkı çalışıyor ve PUBG hack yapanları tespit edip ceza almalarını sağlıyor. No Recoil Macro ise bu hack programlarından daha farklı bir şeydir. Daha çok donanım ile ilgilidir. Çünkü bu PUBG hilesini uygulayabilmeniz için, "makro" özellikleri olan bir Logitech mouse'a sahip olmanız gerekmektedir. Bu özelliklerde mouse'unuz varsa, gerekli makro ayarlarını da yaptıktan sonra PUBG Mobile hile kodunu kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız Logitech Mouse'da ayarları yapabilmeniz için programını indirmeniz gerekmektedir. Bu, Logitech Mouse Gaming Software'ı windows veya mac için indirme bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Programı indirip kurulumunu yaptıktan sonra açın. Uygulamanın ayarlar kısmında "Otomatik Oyun" algılamayı seçin. Ardından uygulamanın alt kısmında görünen "Düğmeleri Özelleştir"e tıklayarak yeni bir kodu aktifleştirecek yapılandırmayı yapın. Yapılandırma sırasında "Yeni Profil Oluştur" seçeneğini seçerek kod bölümüne makro kodu girin ve kaydedin. Makro koda aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Artık oyununuzu oynayabilirsiniz. Bu No Recoil Macro hilesi oyunu oynarken size, rakiplerinizi hemen tespit etme ve öldürme gibi kolaylıklar sağlayacaktır. Atışlarınızda geri tepme azalacak ve daha seri atışlar yapacaksınız.

PUBG Mobile No Recoil Macro Kodu:
Kod:
function OnEvent(event, arg)

OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)

if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then

EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)

elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then

ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on

end

if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then

recoil = not recoil

spot = not spot

end

if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then

if recoil then

repeat

–Sleep(35)

Sleep(8)

MoveMouseRelative(0, 2)

until not IsMouseButtonPressed(1)

end

end

end
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş


z.turk30

z.turk30

Üye
👎 kesinlikle karşıyım
 
ezioTD

ezioTD

Üye
Eğer ailesi tarafından bebeklikten beri ezilen bir ergenseniz sizin için birebir. :bangin:
 
Üst Alt