Pttcell kapandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Türk Telekom gibi uygun paketler vardı pttcell

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Böyle Kapanması Doğru Değil Bence.Her Ne Kadar Aveadan Yardırsalarda Ne Bileyim

• Beğen
Tepkiler: phasan

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
PTTCELL zaten Türk Telekom alt yapısı sistemi içerisinde hizmet veriyordu.
Türk Telekom Online işlemlerden internet şifresiyle de giriş yapılıyordu ve hala devam ediyor.
Dolayısıyla PTTCELL'in hizmetinin durması olumsuz anlamda hiç bir şey ifade etmiyor(PTTCELL hizmetiyle ilgili devamlılığın bitmesi hariç)
Olayı hukuki olarak düşünecek olursak;
1- PttCell abonesi olanlar PTTCELL ile anlaştıkları dönem sonuna kadar aynı şartlarla hizmet almaya devam ederler.
2- Hizmet alma(anlaşma süresi) bittiğinde ise Türk Telekom'un sunduğu kampanya veya tarifelerden birine dahil olurlar.

• Beğen
Tepkiler: veliahht01
Furkan6o

Furkan6o

Üye
Bimcell de giderse eğer bu sektörden insanlar büyük bir boşluğun içine düşebilirler :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bimcell de giderse eğer bu sektörden insanlar büyük bir boşluğun içine düşebilirler :)
BimCell ve PttCell gibi oluşumlar belli grup veya insanlar için iyi seçenekler üretiyorlardı.
Örneğin 12.-TL ye 300 dakika konuşma gibi...
Bu seçenek bir çoğumuz için komik gelebilir..
Ancak, belli yaş grubundaki insanlar için açık bir hattın olması ve onların değil de, yakınınlarının onları aramasına imkan verilmesi güzel bir imkan.. (Özellikle 65 ve üzeri yaş kimi Nineler veya kimi Dedeler için..)
Operatörlerin bu kesimi dikkate alarak onlar için seçenekler üreteceklerini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: veliahht01
sailfish

sailfish

Üye
Benim sorum olacaktı, şimdi Pttcell hat kullananlar bilir belki bana bu son ayda taahüt mesajı geliyor 4-5 kere gelmiştir, mesajda "Pttcell'den Beklenen Kampanya! SOZ yazip 1788'e gondererek 12 fatura donemi mobil hattinizin tarifesinde kalma sozu verin, tarifenizden ayda 18 TL yerine sadece 14 TL'ye yararlanin. Tanitim iptali icin IPT yazip 7672ye gonderin. Bilgi: 444 6 788 Detay: pttcell.com.tr B001" aynen bu yazıyor ve 1788 e mesaj gönderiyorum sonrasında ise 9230 dan "Tarifenizde 12 fatura donemi boyunca kalma sozu vererek aylik 12TL sabit ucret ile yararlanmak icin bu SMS'i ONAY yazip cevaplayiniz. Cayma durumunda yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Bilgi: 788 B001" böyle bir mesaj geliyor ONAY yazıp gönderdiğimde ise mesaj gönderilmiyor, şimdi burda dikkat edilmesi 2 sorun var, 1.si ilk mesajda 14 TL derken 2. gelen mesajda 12 TL diyor, 2.ise ONAY yazıp göbderdiğimde mesajın gönderilmiyor olması, şimdi bu dediğiniz olaylarla bir ilgisi var eğer Pttcell i arayıp taahüt yaparsam 1 yıl için param yanar mı mesajla yapamadaım taahütü, en iyisi müşteri hizmetlerini aramak ve Pttcell kapandığı için abonelerine son kıyağı olabilir mi :D 12TL veya 14TL paket için çok iyi bence bu arada kullandığım paket 300Dk + 300Sms + 3GB internet.

phasan

phasan

Üye
Benim sorum olacaktı, şimdi Pttcell hat kullananlar bilir belki bana bu son ayda taahüt mesajı geliyor 4-5 kere gelmiştir, mesajda "Pttcell'den Beklenen Kampanya! SOZ yazip 1788'e gondererek 12 fatura donemi mobil hattinizin tarifesinde kalma sozu verin, tarifenizden ayda 18 TL yerine sadece 14 TL'ye yararlanin. Tanitim iptali icin IPT yazip 7672ye gonderin. Bilgi: 444 6 788 Detay: pttcell.com.tr B001" aynen bu yazıyor ve 1788 e mesaj gönderiyorum sonrasında ise 9230 dan "Tarifenizde 12 fatura donemi boyunca kalma sozu vererek aylik 12TL sabit ucret ile yararlanmak icin bu SMS'i ONAY yazip cevaplayiniz. Cayma durumunda yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Bilgi: 788 B001" böyle bir mesaj geliyor ONAY yazıp gönderdiğimde ise mesaj gönderilmiyor, şimdi burda dikkat edilmesi 2 sorun var, 1.si ilk mesajda 14 TL derken 2. gelen mesajda 12 TL diyor, 2.ise ONAY yazıp göbderdiğimde mesajın gönderilmiyor olması, şimdi bu dediğiniz olaylarla bir ilgisi var eğer Pttcell i arayıp taahüt yaparsam 1 yıl için param yanar mı mesajla yapamadaım taahütü, en iyisi müşteri hizmetlerini aramak ve Pttcell kapandığı için abonelerine son kıyağı olabilir mi :D 12TL veya 14TL paket için çok iyi bence bu arada kullandığım paket 300Dk + 300Sms + 3GB internet.
Paket için guzel bir indirim ama kapanmış bir sanal gsm operatörün de 12 kalma sözü vermeyin ne olur bilinmez

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
sailfish

sailfish

Üye
Paket için guzel bir indirim ama kapanmış bir sanal gsm operatörün de 12 kalma sözü vermeyin ne olur bilinmez

Aynen hocam ama içimden de Ptt diyorum yani bi yamuk olmaz diyorumda yine de araştırıcam bu hafta saolun :)

phasan

phasan

Üye
Aynen hocam ama içimden de Ptt diyorum yani bi yamuk olmaz diyorumda yine de araştırıcam bu hafta saolun :)
Normalde olsa birsey olmazda kapanınca sıkıntı

• Beğen
Tepkiler: sailfish
phasan

phasan

Üye
Degerli musterimiz, Turk Telekom mobil hattinizin 26.01.2017 tarihinde saat 23:59 da kesilen fatura tutari 19,5 TL;son odeme tarihi 20.02.2017 dir.Fatura odemeleriniz icin otomatik odeme talimati tanimlidir.Sonraki fatura kesim tarihi 26.02.2017tir.Odeme yaptiysaniz bu mesaji dikkate almayiniz. B001 benım hat türk Telekom olmuş ama şebeke pttcell

emin dayı

emin dayı

Üye
zaten türk telekomün bir taktiği idi bu önce yan bayilik açıp uygun fiyatlı tarife çıkarıp kendine yeni abone kazanmış oldu yakında teknocel ve pocel de kapanır sonuçta yine sinyali tt'den aliyor böylece yığınla abone kazanmis oldu Iyi taktik ama bimcel farklı evet sinyali ttden aliyor ama bimcel kapanmaz

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Geçin Vodafone'a Rahat Edin Çok İyi Operatör. Tek Sıkıntısı Turkcell'deki Gibi Numara Engelleme Servisi Yok Tek Sıkıntısı O. Yoksa Süper Operatör

phasan

phasan

Üye
zaten türk telekomün bir taktiği idi bu önce yan bayilik açıp uygun fiyatlı tarife çıkarıp kendine yeni abone kazanmış oldu yakında teknocel ve pocel de kapanır sonuçta yine sinyali tt'den aliyor böylece yığınla abone kazanmis oldu Iyi taktik ama bimcel farklı evet sinyali ttden aliyor ama bimcel kapanmaz
Zaten diger gsm şirketlerine gore uygun fiyatlı veriyor

neonxxl1001

Üye

yok öyle bir kovboy

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Genelde Maddi durumu yetersiz, emekli, yaşlı insanlara hitap ediyor du.. :((
Yine de söylüyorum, PttCell kapansa bile bu bir ihtiyaçtır, bu bir açıktır, bu ihtiyaç ve açığı mutlaka büyük operatörler doldururlar.

phasan

phasan

Üye
Genelde Maddi durumu yetersiz, emekli, yaşlı insanlara hitap ediyor du.. :((
Yine de söylüyorum, PttCell kapansa bile bu bir ihtiyaçtır, bu bir açıktır, bu ihtiyaç ve açığı mutlaka büyük operatörler doldururlar.
Pek Pttcell gibi uygun veren yoktur cogu kullanıcısı sınırsız net için geçti

varolmusa

Üye
Sınırsız internet olan tarifesini kullanıyorum PTT nin. Önceden 14lük sonradan ismi beklenen tarife olan. herhangi bir sorun olmadı. Yeni hat da alınabiliyor yeni dünya tarifelerinden birini seçiyorsunuz milleti yanlış bilgilendirmeyin.

• Beğen
Tepkiler: neonxxl1001
phasan

phasan

Üye
Sınırsız internet olan tarifesini kullanıyorum PTT nin. Önceden 14lük sonradan ismi beklenen tarife olan. herhangi bir sorun olmadı. Yeni hat da alınabiliyor yeni dünya tarifelerinden birini seçiyorsunuz milleti yanlış bilgilendirmeyin.
Biz yanlış bilgilendirmiyoruz ptt çalışanları hat satmıyorlar

sailfish

sailfish

Üye
Bu 14 lük dediğin Bejlenen Tarife Aralık ayının sonunda kapanmış, kendi sitesinde yazıyor ayrıca mesaj gönderilmiyor denedim, yani denediğimiz için söylüyoruz.

phasan

phasan

Üye
Bu 14 lük dediğin Bejlenen Tarife Aralık ayının sonunda kapanmış, kendi sitesinde yazıyor ayrıca mesaj gönderilmiyor denedim, yani denediğimiz için söylüyoruz.
Yeni abone alımına kapalı

sailfish

sailfish

Üye
@phasan aynen bende öyle biliyorumda üstteki arkadaş yazmışya uydurmayın diye ona dedim denemesek haklı da :D

• Beğen
Tepkiler: phasan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...