Psp Hafıza Kartına Oyun Yukleme...?

Sponsorlu Bağlantılar

Shadowman07

Shadowman07

Üye
    Konu Sahibi
Psp Hafıza Kartına Oyun Yukleme...?
arkadaşlar şu pspye oyunu nasıl yukleyecez? oyun dosyalarını direk hafıza kartına atıp pspye taktığımızda görüyormu yoksa farklı bi yolumu var? Bilgilendirirseniz sevinirim..
Saygılar..

sadoes

sadoes

Üye
psp hafıza kartına ıso die bi klasor acıp onun ıcıne atıceksin yanlız hfza kartının boyutu buyuk olmalı(en az 1gb)cunku oyun boyutları bıraz yuksek

Shadowman07

Shadowman07

Üye
    Konu Sahibi
yani boyutu büyük olacak illakide iso diye dosya yaratıp direk içine mi atacaz yoksa oyunları klasor içinde atsakta olurmu

RockFord Fosgate

Üye
heralde makına iso klasorunu arıyo o yuzden sen iso dıye klasor ac onun ıcıne at oyun dosyalarını!

Shadowman07

Shadowman07

Üye
    Konu Sahibi
yok onu kastetmedim oyunun dosyalarını direkmi atacaz klasor halinde atsakta olurmu onu kastettim..

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
walla kardeş bende de psp var ama daha hiç oyun yuklemedim
ama bildigim kadarıyla version 1.5 olmalıymış korsan oyun yukleye bilmek için umd oyun varmı sende varsada hangi oyun

Shadowman07

Shadowman07

Üye
    Konu Sahibi
eee kardeş sen nasıl kullanıyon pspyi... bende oyunların torrentleri var..

tsubasa

tsubasa

Üye
şunu biri biraz açsın yaa,psp ye oyun yüklemek için şimdi netten oyunu indirip telefona yükler gibi hafıza kartına mı atıyoruz?
Yoksam kopya UMDler falan mı varda onumu makinaya yüklüyoz...
Ayrıca oyunların boyutu ortalama nekadar oluyor,memorystick i ona göre almak lazım...

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
kopya umd yok hafıza kartına kopyalıyosun oyunları ben bi adreste buldum nasıl yuklenecegini site içinde adres vermek yazak bana pm den haber verin gönderim walla kardeşim hafıza kartı alıcak şimdilik durumum yok telefon aldım bissuru şe borcum var bitene kadar umd lerle idare ediom işte

Shadowman07

Shadowman07

Üye
    Konu Sahibi
beyler hala soruma cvp alamadım...

whiteee

Üye
kardeş önce versiyonunu 1.50 yapcan. Ondan sonra psp/game in içine iso aççan direk atçan ve gaöe bölümünde oyunu çalıştırcan...

ayhan1718

Üye
kardeş önce versiyonunu 1.50 yapcan. Ondan sonra psp/game in içine iso aççan direk atçan ve gaöe bölümünde oyunu çalıştırcan...

katılıyorum arkadaşa bende denedim olmadı nedeni 3.03 benim psp nin versiyonu 1.5 e düşürmeyi düşünüyorum ama nasıl olcak daha henüz bulamadım dosyalarını

0654musty

Üye
arkadaşlar oyunu hafıza kartını bilgisayara taktığınızda ' bilgisayarım' 'hafıza kartı' seçin sonra oyunu oraya atın sonra hafıza kartını tel.e takın tel.den 'dosya yöneticisini' açın sonra ordan 'hafıza kartına' geçin sonra aşağıda kırmızı işaretli şeyi seçin aç diyin açılmıyor falan deyince evet deyin tel. hafızasına yükleyi seçin daha sonra yükledikten sonra dosya yöneticisinden oyunu seçip adı değiştir diyoruz sonra da oyunu zevkle oynuyoruz

semirar

Üye
arkadaşlar oyunu hafıza kartını bilgisayara taktığınızda ' bilgisayarım' 'hafıza kartı' seçin sonra oyunu oraya atın sonra hafıza kartını tel.e takın tel.den 'dosya yöneticisini' açın sonra ordan 'hafıza kartına' geçin sonra aşağıda kırmızı işaretli şeyi seçin aç diyin açılmıyor falan deyince evet deyin tel. hafızasına yükleyi seçin daha sonra yükledikten sonra dosya yöneticisinden oyunu seçip adı değiştir diyoruz sonra da oyunu zevkle oynuyoruz

sen ne saçmalıyorsun arkadaşim sen psp ne olduğunu bildığınden emınmısın?

hackr

Üye
hafıza kartları normalmi yosa pspye özel hafıza kartları mı var

ofl

ofl

Üye
pspye özel kartlar var oyunları psp nin iso klasörüne atıp oynuyosununuz:oke:

love_34

Üye
slm yaaa ben de anycool 6300 i mi ne aryık bilmiom bana yardım cı olun oyun nası bulucam lütfen [email protected]

gasd

Üye
ISO ya öyle göderemezsiniz.
Ben Sirkeci'ye gitmiştim orada playstation yerlerinde crackini kırdırtıyorsun ancak öyle yükleyebiliyorsun bende 2 küsür oyun var

safoket

Üye
yha ben şimdi pspyi biLqisayaRa baqLıoRm bi süRü dosya açıLıo işde müzükLeR oyunLaR dosyasının içinemi iso diye dosya açıp ona atıcaz

samed_devran

Üye
arkadaşlar peki çin malı telefonlarda nasıl atıcaz

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar benim telefon vertice e72 hafıza karta nasıl oyun atıcam bana yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt