PSP Genel Sorular & Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

HimmetAbi

Üye
Psp me hafıza kartı alacagım anladıgım kadarıyla memory stick pro duo gerekiyor internetten baktıklarım hep pro duo adaptörlü kartlar paketin içindeki micro sd mi tam anlamadım normal pro duolar ise çok pahalı aşagıdaki linkteki micro sd yi alsam harici olarak pro duo adaptörü bulabilirmiyim bulursam uyarmı uyarsa kasarmı :) micro sd class 10 ama genede bir sormak istedim.

http:/ /ww w.hepsiburada.com/liste/team-16gb-class-10-ultra-micro-secure-digital-hafiza-karti-sd-adaptor-tmmsd16gc10/productDetails.aspx?productId=bd100943&categoryId=1100011

orhan_er 2013

Üye
Slm millet ben de bi psp 3004 6.31 sistemli psp var umd okumuyo oyun ise fifa street 2 oyun çalişmiyo hemen bi yardim edin...

neksushot

Üye
arkadaslar ilgilenen varmi bilmiom ama ben teknosadan e1004 street aldim gow oyunuda yanindaydi 2 gun boyunca devamli oynadim ama kare tusu calisio fakat bi gıdım bastirinca calisio tus git gide bozulurmu kare yoksa bisey olmazmi sadece yipranirmi

ŞAIR-75

Üye
slm millet nasıl indirebilirm RFM 2013 ü bi yardım edin yeniyim

Berk1berk2x

Üye
Slm beyler benim PSP'min bazı tuşları çalışmıyor. Örneğin su anda tarih ve saat ayarlama bölümünde kaldı ne yaparsam yapayım çıkamıyorum. X O üçgen kare (tam emin degilim) L ve R tuşları bide ps tuşu mu ne sol alt tarafta bunlar çalışmıyor. Ama ok tuşlarında herhangi bir sorun yok. Bu yaklasik 2 yıldır böyle. PSP de 3-4 yıllık. Ne yapmam gerekiyor teknik servise göndermeden yapabileceğim seyler var mi??? LÜTFEN YARDİM EDİN

Üst Alt