PSP Genel Sorular & Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

fifibjk

Üye
mrb. bnm fat eski pspim var içinde 3.30 versiyonu yuklu 1.50kernel de yuklu update etmek istiyorum cunku pes 2010 fln oynanmıyr. bir de eboot.pbp dosyalrını bozuk dosya olarak gosterioryor bole olnca ne gnclliyeblyrm ne de program ykleyeblyrm ne yapmam lazm???

yunusbaligi

Üye
Benim psp'de korsan versiona çevirmek için birkaç kedi resmi en alttada bir program var. Resim bölümüne girip aşşa yukarı yapınca PSP'ye bişiler oluyo sonra korsan versiyona dönüşüyo bende oyunlarımı rahatlıkla oynuyorum ama simdi ise daha çalışmıyo bu program her açılışda donuyo hiç bi ayarıda deyiştirmedim neden böyle yapıp sinirlerimi bozuyo yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

seydullah

Üye
psp,yehangivideoprogramıyüklenir

--------------- Ekleme ---------------

psp,yehangivideoprogramıyüklenir

EBRUCUM

Üye
haıfıza kartıma oyunlar attım ama pspiye takınca oyunlar görünmüyo napabilirim

jazz19

Üye
benim psp oyunularda kayıt ederken kendini kapatıo kayıtsızda baştan baştan oynayıp duruorum bi yardımcı olusanız sevinirim

fbzongi

Üye
slm ben psp almayı düşünüorum ama bi şeyi merak ediyorum acaba türkçe yapmam için program felan indirmem gerekiyomu yoksa psp ayarlardan yapabilirmiyim

--------------- Ekleme ---------------

karakos

Üye
Arklar ben chicken yükledim ama oyunlar hala görünmüyoe bi yardım

fbzongi

Üye
arkadaşlar psp mi türkçe yapmak istiyorum lüften yardım

yusuf868

yusuf868

Üye
arkadaşlar psp online sıfır satan çok iyi bir abimiz var istanbulda .bende ondan aldım hesaba parayı yatırdım oda bana psp yi gönderdi.fakat arkadaşlar psp ye oyun yüklemek için kırılması gerekir bu çok önemlidir ben size o arkadaşın sitesini vereyim onunla bir gürüşsün almak isteyenler (bu bir reklam değildir.[bilgi amaçlı verilmiştir.]

palavas

Üye
ben psp yi yanlışlıkla yere düşrdüm sonra psp yi çalıştırdğımda ses var ama görüntü yok.Ne yapmalıyım cevap bekliyorm :hmmm

zibidi39

zibidi39

Üye
merhaba ben yeni sony psp 3004 slım-lıte aldım versiyonu 4.21 idi verdikleri umd oyununu taktım oynamak için bir yazı geldi ekrana version falan yazıyodu. 4.21 version 5.55 yes ve no vardı ben yese bastım veriyonu 5.55 olmuş sonra oyun açıldı bir kaç gün kullandım.Çipini kırdırmaya gittim abi bana dedi sen bunun versiyonunu yükseltmişsin ben bunun çipini kırmam dedi. ARKADAŞLAR YALVARIRIM BANA Bİ YARDIMCI OLUN ŞUNU HALLEDEYİM LÜTFEN İLGİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

once verısyonunu dusurcen sonra kırdırcan

Mm's

Üye
selam arkadaşlar ben psp(2000 slim) aldın çok zaman geçmeden oyunları açtığımda sürekli oyundan çıkma isteği gönderiyor bunu nasıl çözebilirim??:bilmm

wasp82

Üye
arkadaşlar psp me loader yüklerken select tuşuna bastığımız yerdeki menudeki recovery hack midir neyse ona yanlışlıkla bastım ve artık menu gelmiyor hafıza kartını formatladım pili çıkarttım yine gelmiyor neapıcam...

cosotomono

Üye
arkadasım benimle biraz ilgilenirsen cok sevinirim psp almayı düsünüyorum yeni çıkan psp go ve eski modelleri var hangisini almamı önerirsiniz bi yardımcı olun lutfen

ekeo

Üye
Wall-e oyununda,yeni beyaz bir robot çıkıyor, bir kaç bölüm sonra gizli bir bölüm bulup onu geçmemiz gerekiyor ama biz bulamadığımız için geçemiyoruz aynı yerde dönüp duruyoruz bilen biri varsa LÜTFEN CEVAP VERSİN!!!

yukselkral6

Üye
:vurMrb arkadaşlar Allah aşkına bana birisi yardımcı olsun psp de wireeles üzerinden nete bağlanamıyorum aslında modemi görüyo ve sinyal kalitesinide gösteriyo demekki bağlı ama ( 80410418) böyle bi DNS hatası veriyor araştırdım biraz ama yapacagım bişiy bulamadım anlayan bi arkadaş yardımcı olursa çok sevineceğim şimdiden yardımcı olandan ALLAH razı olsun.

asidj

asidj

Üye
Cok gereksiz bir konu cunku kimse ilgilenmiyor..:ünlem:

KralBaykus

KralBaykus

Üye
Psp go 'm war yanlız indirdiğim oyunlar çalışmıyorr çalışan varsa paylasabilirmi..*.*.*?

kng95

Üye
arkadaşlar bende psp 3004 var daha yeni aldım ve bugün bi sorunla karşılaştım oyunlar açılmıyordu aldığım yere götürdüm yeniden kırdılar sonra evde baktığımda oyunlar açılıyor fakat resimler müzikler ve save data daki save dosyaları bozuk diyor ve o dosyalarda silinmiyor ne yapmalıyım

adalar42

Üye
Abi,Bende PSP'yi 0 Aldığım Gün Yetkili Servise Kırdırmıştım.Güzel Kırmışlar Şimdi Versiyonum 6.60 PRO-B10'da,Adamlar Kırılma İşleminde Plugin Eklemeye Zorunlu Olmuşlar.Kısaca Bir Plugin Var.Ben Bu Plugini Silsem Versiyona Zarar Verirmi?

Üst Alt