PSP Genel Sorular & Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
PSP Genel Sorular & Sorunlar
Arkadaşlar Birçoğunuzun PSP İle İlgili Hala Soruları Olduğundan eminim Bu Bölümde PSP Hakkında Sorduğunuz Her Türlü SOruya Cevap Vermeye Çalışcam Sorularınızı Bekliyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: sercan_54_54

dinde

dinde

Üye
merhaba benim bir sorum var yeni psp aldım ve yanlışlıjkla 3.10 versiyonunu yükledim bunu nasıl indirebilirim veya nasıl internetten i,ndirdiğim oyunuları oynayabilirim? şimdiden teşekkürler selamlar

omeraydo

omeraydo

Üye
psp ye oyun indirmem için bana bi site önerebilirmisiniz?

spider43

Üye
2 hafta önce psp slim aldım versiyonu 3.71 m33 oyunları sorunsuz oynuyordum şimdi oynarken donmalar başladı 4gb ms kullanıyorum sahte olduğundan olabilir mi çünkü ilk aldığımda böyle bir sorun yoktu normal ayarlarını yazarmısın belki değiştirmiş olabilirim bide virüs bulaşmış olabilirmi ne yapmam gerekir mp3 mp4 sorun yok şimdiden teşekkürler

matrax1

Üye
temiz psp arıyorum pls

by bary

by bary

Üye
ben psp alacağım ve psp almam için intarnetten oyun yüklenip yüklen mediğini bilmek ve sorumda bu psp ye bilgisayardan oyun yükleniyormu şimdiden saol

zibidi39

zibidi39

Üye
konuyu acan arkads yardımcı olucam emıs ama ortada yok neyse ben bılgım cercevesınde sorularınıza cevap vermeye calısacagım.

by bary ben psp alacağım ve psp almam için intarnetten oyun yüklenip yüklen mediğini bilmek ve sorumda bu psp ye bilgisayardan oyun yükleniyormu şimdiden saol

psp lere versıyonunu kırdırdıktan sonra ınternetten oyun yukleyebılırısnız.

2 hafta önce psp slim aldım versiyonu 3.71 m33 oyunları sorunsuz oynuyordum şimdi oynarken donmalar başladı 4gb ms kullanıyorum sahte olduğundan olabilir mi çünkü ilk aldığımda böyle bir sorun yoktu normal ayarlarını yazarmısın belki değiştirmiş olabilirim bide virüs bulaşmış olabilirmi ne yapmam gerekir mp3 mp4 sorun yok şimdiden teşekkürler

ewet buyuk bı ıhtımalle sahte hafıza kartı problemı nedenıyle boyle bı hata yasıyorsunuz hafıza kartınızı duzeltınce problem ortadan kalkacaktır.

merhaba benim bir sorum var yeni psp aldım ve yanlışlıjkla 3.10 versiyonunu yükledim bunu nasıl indirebilirim veya nasıl internetten i,ndirdiğim oyunuları oynayabilirim? şimdiden teşekkürler selamlar

ıntenette cesıtlı psp forumlardan ındırecegın vercıyonlarla psp nı tekrar kırabılırsın ancak bu ıslem tehlıkelıdır pspnı cope atmna bıle neden olabılır ben bı bılene yaptır derım.

friendly_5485

Üye
arkadaşım bende psp value pack 1004 k var ben bundan chat sayfalarına girmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

psp den chat yapmak istiyorum yani

psp den chat kanallarına girebilmek ve chat yapmak istiyorum yardım cı molursanız sevinirim arkadaşlar :yuru

zibidi39

zibidi39

Üye
ınternete baglanıcaksın ordan onlıne sohbet odalarını bulup gırıceksın normal ınternet hesabı yanı

bysalwador

Üye
slm kardes ben arkadasıma psp ıcın kart sıparıs ettım arkadasta ıcıne cınden oyun yukletmıs getırmıs psp modelını bılmıyorum ama kalın bıde bızım arkadasa da aynı oyunları yukletmıs arkadasta oyunlar calıstı ama bende oyunlar calısmadı ve oyuna gırıyorum tam oyun menusune gelıcem psp kapanıyor vs. sonra ben baska bır oyun actım aynı kartta bu sefer oyun takıldı ve psp yı kapadım sonra yenıden acmayı denedıgımde sıyah bır ekran cıkıyor ne yapmalıyım kardesımde sevınmıstı cocuk oyunları gorunce acıl yardımcı olurmusunuzz???

odragon

Üye
ben yeni psp slim aldım.cihazın şarzı bittiği zaman oyunları memory stick de göstermiyor.sadece 3.50 programı çıkıyor lütfen yardım edin:::

arkadaşar yeni psp aldım ama şarzı bitince memory stickde oyunları göstermiyor.sadece 3.50 programı çıkıyor.lütfen yardım edin...

xbitiricix

Üye
ya bende psp aldım kırdırdım (versiyon attırdım) ama versiyon silindi yaptırdım böle böle bu 3-4 kere oldu ama ben sıkıldım kardeş bana bir site söle de ben psp versiyonlarını indirip yükleyebiliyim lütfen şimdiden teşekkürler

mrty97

Üye
merhaba benim psp fat ve geçen gün açmaya çalıştığımda yeşil ışık yandı ekran biraz parladı sonra ekran gitti ışıkta söndü ama şarza takılıyken çalışıyor yeni batarya aldım yine olmadı lütfen yardım edin

friendly_5485

Üye
arkadaşım psp bilgisayardan ancak iso ve cso destekli oyunları yüklüyebilirsin

online siteler gold üyelik istemiyor mu biraz daha açıklarmısın kardeş

eeroll

Üye
merhaba. benim bi ekran sorunum var. yaklaşık 1 yıldır pspmi kullanmıyorum (slim). aldığım zaman kırdırmıştım.sonra kendi başıma update ettim sonra hem orjinal hemde iso oyunları çalıştırmaz oldu ve bende tamir ettirmeye üşendim. şu aralar takıntım başladı. 1 yıldır açmıyordum. şarja takıyım dedim, açtım, bi baktım ekran karanlık. ana menüde . hatta tuş sesleri de geliyor ama ekran siyah. parlaklık arttırma tuşuna basınca da daa açık renk oluyor ama menü görüntüsü bir türlü gelmiyor. lütfen yardım edin !! :(

Salihyet

Salihyet

Üye
slm kardes ben arkadasıma psp ıcın kart sıparıs ettım arkadasta ıcıne cınden oyun yukletmıs getırmıs psp modelını bılmıyorum ama kalın bıde bızım arkadasa da aynı oyunları yukletmıs arkadasta oyunlar calıstı ama bende oyunlar calısmadı ve oyuna gırıyorum tam oyun menusune gelıcem psp kapanıyor vs. sonra ben baska bır oyun actım aynı kartta bu sefer oyun takıldı ve psp yı kapadım sonra yenıden acmayı denedıgımde sıyah bır ekran cıkıyor ne yapmalıyım kardesımde sevınmıstı cocuk oyunları gorunce acıl yardımcı olurmusunuzz???
Versiyonunuzu yenileyin, veya psp nizin custom versiyon olduğundan emin olun.

ben yeni psp slim aldım.cihazın şarzı bittiği zaman oyunları memory stick de göstermiyor.sadece 3.50 programı çıkıyor lütfen yardım edin:::

arkadaşar yeni psp aldım ama şarzı bitince memory stickde oyunları göstermiyor.sadece 3.50 programı çıkıyor.lütfen yardım edin...
Versiyonunuzu silip yeniden kurun, ama şarjınız tamken yapın bu işlemi

ya bende psp aldım kırdırdım (versiyon attırdım) ama versiyon silindi yaptırdım böle böle bu 3-4 kere oldu ama ben sıkıldım kardeş bana bir site söle de ben psp versiyonlarını indirip yükleyebiliyim lütfen şimdiden teşekkürler
de narkoz bu işin ticaretini yapsa da döküman sunuyor, oradan yardım alabilirsiniz.

merhaba benim psp fat ve geçen gün açmaya çalıştığımda yeşil ışık yandı ekran biraz parladı sonra ekran gitti ışıkta söndü ama şarza takılıyken çalışıyor yeni batarya aldım yine olmadı lütfen yardım edin
Teknik servise gitmelisiniz.

arkadaşım psp bilgisayardan ancak iso ve cso destekli oyunları yüklüyebilirsin

online siteler gold üyelik istemiyor mu biraz daha açıklarmısın kardeş
pspturkey.net i öneririm

merhaba. benim bi ekran sorunum var. yaklaşık 1 yıldır pspmi kullanmıyorum (slim). aldığım zaman kırdırmıştım.sonra kendi başıma update ettim sonra hem orjinal hemde iso oyunları çalıştırmaz oldu ve bende tamir ettirmeye üşendim. şu aralar takıntım başladı. 1 yıldır açmıyordum. şarja takıyım dedim, açtım, bi baktım ekran karanlık. ana menüde . hatta tuş sesleri de geliyor ama ekran siyah. parlaklık arttırma tuşuna basınca da daa açık renk oluyor ama menü görüntüsü bir türlü gelmiyor. lütfen yardım edin !! :(
Versiyonu tekrar kurun, yada açılışta R tuşuna basılı tutun, root menüsünden girip format atın.

fbahmet00

Üye
Arkadaslaqr psp slim var 2009 model xD R tusu basmiyor acilll yardim

jetix1997

Üye
abi james cameron's avatar the game psp ye indirdim hata veriyor
sebebi versiyon ama 5.50 gen d3 lazım oda olmuyor onuda yüklerken hata veriyor napcamı şaşırdım valla
yardım eden olursa sevinirim

sefurem

Üye
merhaba ben yeni sony psp 3004 slım-lıte aldım versiyonu 4.21 idi verdikleri umd oyununu taktım oynamak için bir yazı geldi ekrana version falan yazıyodu. 4.21 version 5.55 yes ve no vardı ben yese bastım veriyonu 5.55 olmuş sonra oyun açıldı bir kaç gün kullandım.Çipini kırdırmaya gittim abi bana dedi sen bunun versiyonunu yükseltmişsin ben bunun çipini kırmam dedi. ARKADAŞLAR YALVARIRIM BANA Bİ YARDIMCI OLUN ŞUNU HALLEDEYİM LÜTFEN İLGİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Üst Alt