PSP ana dosyalar

Sponsorlu Bağlantılar

cemo_2004

Üye
    Konu Sahibi
PSP ana dosyalar
Yeğenimin psp sine virüs girdiği için tüm memory stick formatlamak zorunda kaldım.Virüslü olduğundan dolayıda oradaki exe dosyalarını alamadım.Tekrar PSP nin setting ayarlarından memory stick formatladım ve bir takım dosyaları oluşturdu.Fakat exe dosyaları oluşmadı.ISO dosyasının içine oyun dosyalarını attım ama cihaz oyun dosyalarını bulamadığını belirtiyor.Memory stickte olması gereken dosyaları nerede bulabilirim yada bu dosyalar nelerdir... Yardım rica ediyorum....

bora_16

Üye
arkadaşım sen şöyle oyun yükle öncelikle şarjın dolu olsun psp yi pc ye mini usb kablo ile bağla oyunu iso dosyasının içine attığını söylüyosun iso dosyasının için de videolar diye bi klasör olucak yoksa sen ekle ismi videolar olucak klasörü açmıyosun klasörün yanına sürükle bırak yöntemi ile oyunu yükle sonra psp yi pc den çıkar oyunu nu oyna bu kadar

d3w1L.x

Üye
Kardes Bn psp Yenı aldım.4 gb memory Stıck aldım ama psp memory stıck okumuyo aletın yanında memory stıck ısığı yanıyor ama olmuyor.Iso filan diyorsunuz bn kart okuyucuda actım memory stıck bombos oyun atıyorum gostermıyor psp de there is no memory stick inserted yazıyor Yardım Pls...

ozmocarbon

Üye
Evet aynısı banada oldu o lsass.exe yüzünden psp ye oyun atarken bozuldu yani tüm dosyalar kayboldu ama oyunlar ve tüm içerik duruyor ya.Lütfen bana da bu klasörleri söyleyin nelerdir !!!!:ağlarım:

djemre3636

Üye
ben psp dosyasını bakarken yalnışlıkla iso dosyasını sildim bi ling varsa onu atın indireyim iso dosyanın lingi varsa aatın yükleyin indiretim psp içine koyayım oluermu arkadaşlar.

Üst Alt