Psiloc Irremote ve 683 Adet Tv, Klima vb. Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

ballyunuvar

ballyunuvar

Üye
ortaam eline sağlık güzel bi uygulama kodlar için teşekkür ederim fakat önce yükleyemedim sonra e deki dediğin klasöru sildim yüklendi fakat bu sefer programda add device dediğimde boş görüyor program boşaldı yani nasıl bi yol izlemeliyim yardım eder misin?
Bir de lisans istiyo elinde var mıdır

downsoon

Üye
koldar.sis dosyası bendeki e66 da bi türlü kurulmuyor hackledim ama tam sağlıklı çalışmıyor rompatcher acaba bunun içindeki dat dosyasını da paylaşsnız direkt atsak c nin içindeki private içine olmaz mı

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
öyle yapacağım birazdan atarım. Konu değiştireyim en iyisi ben

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
klasöre atılacak şekilde güncelledim. bir bakın bakalım. hata oluursa bakarız yine arkadaşlar

downsoon

Üye
klasöre atılacak şekilde güncelledim. bir bakın bakalım. hata oluursa bakarız yine arkadaşlar

Çok teşekkürler arkadaşım benim çok işime yaradı böyle yaptım. Aslında hackli telefonlar için bi sorun çıkmıyodur ama benim e66 da "Rompatcher" içindeki "installserver" ı bi türlü aktif hale getiremedim. "Open4All" yeşil olsa da diğeri olmuyodu ve bunu kurmuyodu. Bu şekilde halloldu :) Symbianist e teşekkürler....

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler arkadaşım benim çok işime yaradı böyle yaptım. Aslında hackli telefonlar için bi sorun çıkmıyodur ama benim e66 da "Rompatcher" içindeki "installserver" ı bi türlü aktif hale getiremedim. "Open4All" yeşil olsa da diğeri olmuyodu ve bunu kurmuyodu. Bu şekilde halloldu :) Symbianist e teşekkürler....

sertifika sorunun çözülür aslında. Installserver yeşil olmasa da olur. Telefonuna uygun installserver.exe'yi at gerekli yere. Şu konunun son kısmı sana yardımcı olacaktır http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

muhlis71

muhlis71

Üye
n95e yükledim. 106 ekran philips lcd de denedim çalışıyor. kodları sis olarak değil liste olarak privateye attım. eline sağlık.

AHMETOTURKA

Üye
kardesim eline sağlik ama kodlar.sis dosyasinı bulamadım.kodlar zip var sadece onun icindekileri private ye atsam olurmu tel n73 hackli.cevaplarsan sevinırım ıyı paylasımlar..

downsoon

Üye
bunun database.dat dosyası yok ama

sirino0901

Üye
kardas bende sertifika hatası veriyor yardımcı olabilirmisin n95

sade06

Üye
Kardeş hepsini yaptım program sorunsuz çalışıyor kodlarıda dediğin yere kopyaladım ama sonuç alamadım arçelik 72 ekranda denedim olmadı goldmaster uydu alıcısında denedim yine olmadı açılan tv listesinde arçelik yok zaten. Oraya kodmu yükleyecez acaba ?

mty2147

mty2147

Üye
teşekürler bide daha detaylı kullanım sunarsanız daha güzel olur

mukuş

Üye
kardeşim şunu biraz daha detaylı anlatsan rica ediyorum. Şu x.plore deki privateye giremiyorum. Bi yardımcı olsan. Allah senden razı olsun.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bunun için kızılötesi şart mı? Eğlenemeyecek miyim :(

symbian.forever

symbian.forever

Üye
teşekkürler dostum

Üst Alt