Psiloc Irremote ve 683 Adet Tv, Klima vb. Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Ben şunları bi daha deneyim en iyisi.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
güncelleştirme hatasının nedenini buldum galiba konunun sonuna da ekledim.

stainless steel

stainless steel

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

YuHeNDiSu

Üye
ç a l ı ş m ı y o o o o o o o o o o o o r r ! ! ! ! !

Tuba

Tuba

Üye
Arkadaş programı deneyip çalıştığı hakkında bilgi verdi konu yeniden açılmıştır arkadaşlar....

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
ç a l ı ş m ı y o o o o o o o o o o o o r r ! ! ! ! !
direkt kafadan çalışmıyor demeyin. Konuya yazmıştım ben kullandım diye. Denemeden sallamayin program çalışmıyor diye. Belki de denediniz ama yapamadiniz. O halde sorun nasıl olacak diye. Açtığım konulara da bakarsanız zaten görürsünüz amatör olmadığımı. Birinin kuyuya attığı taşın peşine de kimse koşmasın bilmeden, araştırmadan. Iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: buraksinir

kalemci35

Üye
kardesim ben programı yükledim.kodları yüklerken sonuna geldgnde yüklenemedi diyor.neden olablr ki?

kalemci35

Üye
evet kardesim secman yüklü.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
O zaman rompatcheri aktif yapıp atmayı anlatacağım ama bugün biraz zor şimdi geri çıkmam gerekiyor

kalemci35

Üye
peki kardesim saqol genede

hasanatilasumer

Üye
Emeğine sağlık çok güzel olmuş.

kimbukim

Üye
Selam arkadaşlar,lg/beko klima var kumandası kayıp.nokia n73 var bu programı yükledim içinde sadece mitsubishi ve samsung için var,yardımcı olabilirmisiniz.tşkler

ımdat

Üye
emeğine sağlık benim telde 1.03v yüklüydü. ilk seferinde yüklemem esnasında güncelleme hatası verdi. c ve e (hafıza kartındaki) 2000c3ec - 2000C3EC klasörlerini sildim, yeniden yükledim; bu defada programı açtığımda cihaz türü seç kısmı boş çıkmakta, sorun nerde acaba:bilmm

silentwolf

silentwolf

Üye
selamun aleyküm . arkadaş önce hangisinden başlayacağız kurmaya ? hem irremote 1.01 i kurmak şartmı sadece 1.04 ü kuramıyormuyuz ?

silentwolf

silentwolf

Üye
kodlar sis i kurarken günelleştirme hatası diyor? tel hackli

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık benim telde 1.03v yüklüydü. ilk seferinde yüklemem esnasında güncelleme hatası verdi. c ve e (hafıza kartındaki) 2000c3ec - 2000C3EC klasörlerini sildim, yeniden yükledim; bu defada programı açtığımda cihaz türü seç kısmı boş çıkmakta, sorun nerde acaba:bilmm

kodları attın mi

----------Eklendi @ 20:25:41 ---------- Yazıldı @ 20:25:14 ----------

selamun aleyküm . arkadaş önce hangisinden başlayacağız kurmaya ? hem irremote 1.01 i kurmak şartmı sadece 1.04 ü kuramıyormuyuz ?

kurabilirsin tabi

----------Eklendi @ 20:26:31 ---------- Yazıldı @ 20:25:41 ----------

kodlar sis i kurarken günelleştirme hatası diyor? tel hackli

o zaman verdiğim kodları direkt privateye atman gerekecek

tosbam

Üye
Teşekkürler

Üst Alt