Psiloc irRemote S60----Telinizi Kumada Olarak Kullanın!!!

Sponsorlu Bağlantılar

wonderking

wonderking

Üye
Tsk

koop

Üye
eline saglık

unrivaled

unrivaled

Üye
teşk

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
çok sağol aga

gamze_41

Üye
bunu nasıl yapıcaz bilen arkadaşlar lütfen özelden mesaj atabilirmi...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bunu nasıl yapıcaz bilen arkadaşlar lütfen özelden mesaj atabilirmi...

Profilinde N72 yazıyor.Eğer kullandıgın telefon hala N72 ise kızıl ötesi olmadığından hiç bir kumanda programını çalıştıramazsın.Üstelik burası s60v3 bölümü.N72 S60V2 OS8.1

furkan_gul_44

furkan_gul_44

Üye
Teşekkürler

haltie

haltie

Üye
eline sağlık

narmi

Üye
kizil ötesimi kaldi artik :D

nurullah349

Üye
Çok sağol

basri74

Üye
arkadaşlar bende Nokia 7610 vAr . Bu Çalıştırırmı (tele yükledim ama programa giriyo 2 saniye sonra çıkıyo) yardım plsss

aybeyce

Üye
inşallah çalışır

helackimi

helackimi

Üye
buraya 6 sayfalık yorum yapılmış çok merak ediyorum kaç taneniz bu uygulamayı çalıştırabildi, ki çalıştıran olduysada millet yardım istiyor bir allahın kulu bu işin nasıl yapılacağını anlatmazmı. bu konuyu açan bu işi bilmiyorsa neden açar bu konuyu. 6 sayfa daki yorumun tamamını okudum - BO$ - başka hiçbirşey değil. yabancı sitelere dönüp orada arayacağım.

ademm2

ademm2

Üye
teşekkürler

Rammstein91

Üye
Evet sana aynen katılıyorum neredeyse bütün sitelere baktım bi çözüm yok programı imzalatıp atmaya çalışıom o zamanda güvenilmeyen sağlayıcıdan falan diye hata veriyo yok mu bu programın %100 çalışanı ya daha doğrusu olanı yabancı sitelerden bi şey bulursan haber veririmisin birader?!?

--------------- Ekleme ---------------

buraya 6 sayfalık yorum yapılmış çok merak ediyorum kaç taneniz bu uygulamayı çalıştırabildi, ki çalıştıran olduysada millet yardım istiyor bir allahın kulu bu işin nasıl yapılacağını anlatmazmı. bu konuyu açan bu işi bilmiyorsa neden açar bu konuyu. 6 sayfa daki yorumun tamamını okudum - BO$ - başka hiçbirşey değil. yabancı sitelere dönüp orada arayacağım.

Evet sana aynen katılıyorum neredeyse bütün sitelere baktım bi çözüm yok programı imzalatıp atmaya çalışıom o zamanda güvenilmeyen sağlayıcıdan falan diye hata veriyo yok mu bu programın %100 çalışanı ya daha doğrusu olanı yabancı sitelerden bi şey bulursan haber veririmisin birader?!?

laborant103

laborant103

Üye
cidden arkadaşalar yani bunun adam akıllı açıklamasını yapan bir kişi çıkmaz mı?? tamam harkulade bir site sözümüz yok ama madem buyuksun buyuklugunu göstereceksın!!

Fuhrer1928

Üye
%100 çalışıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

omerkose38

Üye
Arkadaşlar 37 ekran telefunken marka TV'de çalıştırdım ben. Gayet te güzel çalışıyor. Programa giriş yaparken kızılötesinin aktif olmaması lazım. Eğer aktif olursa programı açamazsınız. (basri74'ün problemi bundan kaynaklanmaktadır) Programı telefonunuza yükledikten sonra en üst seçenek olan Refresh'e gelip güncel TV veya diğer cihaz markalarını indirebilirsiniz. (Bunun için Wireless ya da hat erişimininden internete girmeniz gerekmektedir.) Problemi olan arkadaşlar olursa elimden geldiğince ve online olabildiğim sürece yardımcı olmaya çalışırım.

mikail.68

Üye
:oke:

irRemote cep telefonunuzu evrensel bir uzaktan kumandaya dönüştürüyor. irRemote Symbian işletim sistemine sahip smartphone'unuz ile kızıl ötesi port yardımıyla ses ve görüntü ekipmanlarını kontrol etmenize olanak sağlayan bir program.
Artık kumandanızı kaybettiğinizde yanınızda cep telefonunuz var ise kumanda aramakla uğraşmayacaksınız. Televizyon izlerken, müzik dinlerken veya DVD, VCD izlerken telefonunuz size yeterli kontrol seçeneklerini sağlayacak.
Program küçük boyutu, rahat kullanımı ile hemen alışabileceğiniz bir program olup size sadece cihazınızın markasını seçmek kalıyor. Bu adımdan sonra artık telefonunuz uzaktan kumanda görevini yapabiliyor.
Uyumlu Telefonlar:

Nokia 5500, Nokia 5700, Nokia 6290, Nokia E50, Nokia E51, Nokia E60, Nokia E61
Nokia E61i, Nokia E62, Nokia E65, Nokia E70, Nokia E90, Nokia N71, Nokia N73
Nokia N75, Nokia N80, Nokia N92, Nokia N93, Nokia N93i, Nokia N95, Nokia N95 8GB​

Dosya Boyutu: 815,00 KB​
:oke:

arsemoo

Üye
arçelik 56 ekran televizyon da hangisini seçmeme lazım açtım ama tv modeli seçmem lazım onu anlamadım pek

Üst Alt