Professional Mods & RomPatcher Patches By Eduardo58 Updated: 02.09.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkurler

ersncak42

Üye
teşekkürler

asigsasi abi şu açılış animasyonunu ilk açılırken 4 nokta çıkıyor ya onun yerine koyabilir miyiz acaba :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

asigsasi abi şu açılış animasyonunu ilk açılırken 4 nokta çıkıyor ya onun yerine koyabilir miyiz acaba :)
Bence de @asigsasi abim gelsin de soralım bence güzel olur yapılsa. :)

asigsasi

asigsasi

Üye
iphone tarzı istemiş tin galiba beyaz olarak doğru mu hatırlıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
iphone tarzı istemiş tin galiba beyaz olarak doğru mu hatırlıyorum :)
Abi bildirimlere gelmemiş mesajın yeni gördüm bu arada bahsettiğim o değildi ama o da var. Yaparsan iyi olur abi diğeri de hani s60v5 ten bizim sisteme uyarlamanı istemiştim onu diyor arkadaş.

msamy

Üye
üstadım bunları zip olarak mı atacağız (öyleyse nasıl kurulacklar).zip değilse tek tek mi atacağız uygun yerlere.sis halde yok herhalde

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Klavyeler İçin Resim Olsaymiş :hmmm Neyse :tşk:

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
üstadım bunları zip olarak mı atacağız (öyleyse nasıl kurulacklar).zip değilse tek tek mi atacağız uygun yerlere.sis halde yok herhalde
Telefonun hackli ve Joshlog Mod lu ise X-Plore ile .zip içindeki dosyalardan istediğini seçip içindeki resource, Private, Patches (hangisi var ise) Joshlog Mod uyguladığın hafızaya (C veya E) ana dizine atacaksın.
Klavyeler İçin Resim Olsaymiş :hmmm Neyse :tşk:
İlerde güncelleme yayınlayacağım inşaallah dosyaların her birini tek tek upload edeceğim, böylece her güncellemede 90 MB lik dosyayı birden indirmeye gerek kalmayacak ve olursa birçok modun önizlemesini koymayı da düşünüyorum herhalde en büyük güncelleme bu olacak :) Biraz daha sabret :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

kelleci0806

Üye
teşekkurler

• Beğen

yiğit bey

Üye
Oku.txt dosyasini okudum. Telefonum sadece hackli baska bir sey yapmadim. Keyboardin icindeeki klavyelerden birinin icinde sys/bin/.dll uzantili bir dosya var. Yani biraz obce kurcalarken vardi. Her neyse ben o sysi c ye mi atacagim napacagim yada nasil atacagim yardimci olur musunus ?

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Oku.txt dosyasini okudum. Telefonum sadece hackli baska bir sey yapmadim. Keyboardin icindeeki klavyelerden birinin icinde sys/bin/.dll uzantili bir dosya var. Yani biraz obce kurcalarken vardi. Her neyse ben o sysi c ye mi atacagim napacagim yada nasil atacagim yardimci olur musunus ?
fp2 kullanıyorsan bu keyboard geçerli bunun için xplore ile c sys bin içinde bulunan qmltouchinput.dll dosyasının ismini değiştirip qmltouchinput.dll1 yap sonra xplore ile c sys bin içine qmltouchinput.dll dosyasını at

• Beğen

yiğit bey

Üye
teşekkürler.

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
:tşk: yaptıktan sonra restart atcazmı ?

Ramoscu

Üye
Link yenileyebilir misiniz?