Problemini yaz, birlikte çözelim.

Sponsorlu Bağlantılar

hqq

Üye
    Konu Sahibi

batuu13

Üye
Dün W t5 aldım android markete girmek istedim gmail hesabımı sordu giriş yaptım ancak indirmeye basınca indirelecek yazıyor 5-6 sn sonra indirilemedi yazıyor.. Bilgisayardan markete girdiğimde ekli telefon yok diyor bunu nasıl çözerim ? Birde maxicepte bir tane fruit ninja oyunu buldum indirip yükledim ancak çok kasıyor aşırı derecede sorun nedir ? Birde bu ilk android telefonum uygulama olarak neler yüklemem gerekir yardımcı olurmusunuz ?

hqq

Üye
    Konu Sahibi
Android sitesini wt5 desteklemiyor. Onun icin 2012 driwer'ini yuklemen gerekiyor. Oyunun kasma problemi telefonun ekran çözürürlüğünün düşük olmasından kaynaklanıyor. Opera, Ucweb, Bolt, Skyfire gibi programların androidini bulabilirsin. m.getjar.com sitesinden yardim alabilirsin.

batuu13

Üye
2012 driveri nedir ? Nerden yükleyebilirim ? Bu arada sürüm 2.2.1

JacoNavras

Üye
Trident W-T11 aldım. Opera Mini 6.5'i kurdum, Java menüsünden giriyorum. Opera Mini 6.5 kuruluyor yazıyor yani loading ekranında donup kalıyor, program açılmıyor. Opera Mini 4.4'den sonra çıkan operalar açılmıyor. 4.4 ve önceki opera miniler açılıyor internette rahatça gezebiliyorum. Opera Mini 6.5'i nasıl açabilirim? Bu şekilde kalıyor. opera mini 6.5 2-3dk bekledikten sonra bu hatayı veriyor. internete bağlanılamıyor ayarlarınızı gözden geçirin diyor. ama opera 4.4den girebiliyorum ben 6.5den girmek istiyorum.

hqq

Üye
    Konu Sahibi
Bende tridentin en hizli isletimciye sahip telefonu var ve operanin 6.5 surumunu yukleyince kasiyor. Telefonunun isletim sistemi operanin yuksek surumunu kaldirmiyordur kardesim. Opera 5.1 final surumunu indir. Tekrar sorun cikarsa burdayim.

----------Eklendi @ 20:39:08 ---------- Yazıldı @ 20:37:36 ----------

Trident bayiisine gidip attirabilirsin.

JacoNavras

Üye
internette araştırma yaptım kardeşim. trident marka telefonlara 6.5 yükleyip kullanabilenler var. java bu arada benim sorun. 5.1'i kurdum açılıyor ancak internet'e bağlanmıyor hata veriyor ama çalışıyor program yani. 4.4'de internete bağlanıyor ayarlarını falan iyice inceledim. trident telefonlara format nasıl atabiliriz. özellikle biliyosan hard formatı söylebilir misin. çok teşekkür ederim. iyi forumlar

hqq

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim googleden formati biraz arastir. Bazi sitelerde numarani ve telefonunun markasini yaziyorsun otomatik atiyor.

ozlem76

Üye
merhaba trident t1000 aldım benim sorunum telefonun kendi tarayıcısı ile gprs üzerinden nete girebiliyorum fakat opera 4 e sadece wifi ile girebiliyorum ben avea internet paketimi kullanmak istiyorum ama opera icindeki uygulamalara her tiklayista baglanti yok diyor avea gprs uzerinden operayi calistiran varmi nasil lutfen yardim

Swash81

Üye
merhaba arkadaşlar t1000 ile arama yapmaya çalıştığımda efekt ile arama menüsü geliyor normal arayamıyorum ben normal aramak istiyorum.. çözümü bilen var mı ? teşekkürler

sos_9

sos_9

Üye
T2000 aldım hafıza kartı okumuyor ve opera mini çalıştırmıyor wlan kullanıyorum failled connect hatası veriyor opera .
msj larınızı bekliyorum.

aeonfulux

Üye
arkadaşlar benim trident tr67 dim var bu telefonda tuş kilidi kodu varmı yani tuş kilidi kitlendimi açarken şifre sormasını istiyorum bilginiz varmı arkadaşlar lütfen yardım !!!

KAVANO

Üye
bende xperia ray var ama pc companion da güncelsiniz diyor ne yapayım

sakaci23

Üye
Trident W-T11 kullanıyorum , mesajlarda türkçe karakter kullandığımda karşı tarafa yanlış gidiyor. nasıl düzeltebilirim bunu ?

mcgunnies

mcgunnies

Üye
Cevaplanma ihtiyacı hissedilmediğinden vede telefonumu değiştirdiğim'den dolayı mesajım tarafımdan düzenlenmiştir.Allah aşkına birileri şu sorulara yanıt verirmi? vermek zorunda değilsiniz biliyorum ama paylaşım açısın'dan en doğrusu bu

mnyq66

Üye
Merhabalar Trident W-T3 kullanıyorum.İnternet pakedi yaptım fakat wap üzerinden girmedi.Wifi den arama yaptığımda uzun süre bekliyor ama modemin yakınında olduğu halde bulmuyor.Turkcell hat kullanıyorum.Acaba wap ayarlarını biri burdan yazabilir mi?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hocam yeri burası değil ama wentto f003 aldım internete girmiyor ne yapmam lazım

ImRugaL

Üye
Meraba Telefonum Trident MB E-56 1 Aydır Çok Güzel Kullnamıyorum (ÇİN MLAI)Ama Dün Telefon Kapandı Birden Dahada Açılmadı 10 Defa Açıyorum 1 i Açılıyor oda sonra hemen donuup kapanıyor lütfen yarım edin çok donuyor beyaz ekran geliyor felan açılmıyor ? .s.s

mjennefer

mjennefer

Üye
trident e6900 aldım ne oyun kurabiliyorum nede yükleyebiliyorum.yardımcı olursanız memnun olurum

Üst Alt